Яких помилок допускають апліканти при оформленні заявки на грант до Українського фонду стартапів

December 10, 2019

Станом на ранок, 10 грудня, вже зареєстровано 410 активних профілів з проєктами заявок, а 50 з них вже заповнено та подано на розгляд . На даний момент лише 9 заявок з 50 повністю відповідають Положенню про Грантову програму Фонду https://drive.google.com/…/1IkhM0m3za0KpBDk_ytVhvrclhv…/view  

Ми виокремили чотири види типових помилок, які допускають більшість заявників: 

  1. Подання заявки (у т.ч. документів) НЕ УКРАЇНСЬКОЮ мовою. Нагадуємо, що заявки та необхідні документи подаються ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ мовою, за винятком анотації, що подається як українською, так і англійською. Поруч з цим, ви можете подати пітч дек англійською мовою, за умови забезпечення перекладу на українську.
  2. Подання Кошторису, що не відповідає формату зразка, який додається у формі заявки на Вебпорталі Фонду. Просто завантажуєте зразок кошторису, заповнюєте його та додаєте до Вашої заявки. 
  3. Подання Кошторису у полі «Фінансові прогнозні показники». Зверніть увагу, що Ви можете додавати Фінансові прогнозні показники у довільній формі з ОБОВ’ЯЗКОВИМ зазначенням доходу від реалізації, EBITDA, капітальних витрат, операційних витрат на найближчі 5 років. 
  4. Подання будь-яких документів у полі «Виписка або Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», які все ж не є Випискою чи Витягом. Просимо Вас подавати виключно Виписку або Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Щоб уникнути помилок та непорозумінь, просимо, перед поданням заявки, уважно читати документи, які представлені на порталі :

https://drive.google.com/file/d/1MlC7snNVzwe9w8zzxGEmtcJlZ_VvHJ0z/view  

https://drive.google.com/file/d/1IkhM0m3za0KpBDk_ytVhvrclhvosHpI-/view

https://drive.google.com/file/d/1BxgR1PG5pr9yG5uhGTdyycCLV00fJPx2/view

https://drive.google.com/file/d/1pH2zt8vQHmk-pFaJIZwpuV3Rkf3Oq4gf/view