Вебінар щодо ініціативи Singapore EUREKA Globalstars

24 вересня 2020 року Український фонд стартапів спільно з МОН проведуть вебінар “EUREKA info day” щодо можливостей участі українських команд в ініціативі “EUREKA Globalstars”.

Захід буде цікавий засновникам стартапів, представникам університетів, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, які займаються створенням інноваційних продуктів, технологій чи послуг.

Під час вебінару спікери докладно розкажуть про ініціативу “Singapore EUREKA Globalstars”, зокрема:

  • старт прийому заявок та створення консорціуму на першому етапі конкурсу за посиланням;
  • особливості подачі заявок на національному рівні на другому етапі конкурсу (платформа Українського фонду стартапів);
  • основні критерії відбору проєктів.

Участь у заході безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Зареєстровані учасники отримають на пошту програму та посилання для підключення до вебінару.

Контактна особа: Олена Харіна, державний експерт директорату науки та інновацій МОН, + 38 (044) 287 82 16, [email protected], [email protected]

Нагадуємо, що цього року Україна вперше долучається до ініціативи “EUREKA Globalstars” у межах міжнародної інноваційної програми “EUREKA“. Це дасть змогу командам українського бізнесу, наукових установ та вишів взяти участь у спільному конкурсі проєктів між країнами-членами “EUREKA” та Сінгапуром.

Офіційне оголошення про його старт та умови участі було оприлюднено 8 червня 2020 року на офіційному сайті “EUREKA”. Наразі до конкурсу долучилися Сінгапур та 14 країн-членів програми: Австрія, Бельгія, Канада, Естонія, Німеччина, Угорщина, Нідерланди, Польща, Південна Африка, Іспанія, Швейцарія, Туреччина, Велика Британія, Південна Корея.