USF розширює мережу міжнародного партнерства: Розпочато співпрацю з Httpool

Український фонд стартапів розпочав співпрацю з міжнародною компанією Httpool, яка є лідером в сфері цифрових комунікацій та маркетингу. З цією метою було підписано відповідний Меморандум про партнерство та співробітництво.

Як зазначив директор USF Павло Карташов, це партнерство – важливий крок для подальшої спільної роботи, реалізації нових проектів та розширення можливостей для стартапів розвивати свої продукти.

Положення Меморандуму також передбачають проведення публічних івентів із залученням міжнародних експертів, реалізацію спільних ідей з метою підтримки інноваційних стартапів та сприяння інноваційному розвитку країни.

Окрім того, в рамках партнерства Httpool надаватиме стартапам-учасникам пітчингів менторську та іншу нефінансову підтримку, зокрема, серію безкоштовних консультацій щодо стратегії масштабування бізнесу на медіа-платформах, гайд зі стратегії та ефективності бренду, інструкції щодо таргету кампанії тощо.

Додатково:

Httpool — провідна міжнародна компанія в сфері цифрових комунікацій та маркетингу. На основі інноваційного набору технологій і рішень для продуктивності, Httpool дозволяє рекламодавцям зв’язуватися зі своєю аудиторією, постійно максимізуючи рентабельність їх інвестицій. Httpool є офіційним та ексклюзивним представником Facebook, TikTok, Snapchat, LinkedIn, Twitter, Spotify, LG, Adcolony на багатьох ринках, де ці компанії не мають фізичних офісів. Httpool має штаб-квартиру в Словенії, а також регіональні офіси працюють у 42 країнах.

Український фонд стартапів (USF) – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed) з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Протягом 2 років існування USF грантове фінансування отримали понад 240 українських стартапів на стадії seed або pre-seed, а загальна кількість фінансування склала більше ніж 6 300 000 доларів США.