Український фонд стартапів та Vodafone Ukraine розпочинають співпрацю

В.о. директора Українського фонду стартапів Юрій Драчук разом з керівником напрямку інновацій Vodafone Ukraine Євгеном Чорним підписали меморандум про партнерство.

В Україні багато талановитих людей і молоді в тому числі. І ми готові допомогти тим, хто вирішив стати успішним інноваційним підприємцем. Ми допомагаємо не лише грантами, але й долучаємо до цілої екосистеми, у якій стартап може здобути необхідні та корисні знання, навички і зв’язки, що допоможуть йому розвиватися. Невід’ємною частиною цієї екосистеми є наші партнери, які допомагають її розбудовувати. І підписання меморандуму є одним з важливих кроків на шляху до цього“ , – коментує деталі співпраці Юрій Драчук.

Метою меморандуму є встановлення стратегічної співпраці між Українським фондом стартапів та Vodafone Ukraine, а також визначення шляхів взаємної медійної та інформаційної  підтримки, серед яких організація та проведення спільних  заходів, спрямованих на реалізацію оптимальних рішень щодо розвитку стартап екосистеми України, обмінюватися інформацією про найкращі практики розбудови стартап екосистеми. Передбачається участь у спільних проектах, подіях, зустрічах, тощо.

Для Vodafone стартапи є одним з ключових напрямків. В Європі вже успішно працюють наші програми з їх розвитку та підтримки, зокрема в Англії, Німеччині, і досвід цих програм ми плануємо перенести в Україну. Для цього в Vodafone Ukraine створений окремий підрозділ з розвитку інновацій, який вже працює з внутрішніми стартапами і готує роботу з зовнішніми. Для цього будуть використані усі наші ресурси, як українські, так і міжнародні. Маю надію, що ця співпраця буде корисною” – зазначив Євген Чорний.

Довідково:

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Vodafone Україна є провідним українським мобільним оператором, який надає широкий спектр послуг, включаючи передачу даних за технологіями 3G та 4G, мобільний голосовий зв’язок, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і мобільне телебачення. В Україні мережа Vodafone обслуговує 19,8 млн абонентів.