Український фонд стартапів та українські підрозділи Startup Grind розпочали співпрацю

April 22, 2020

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов підписав меморандум про партнерство з директорками українських регіональних підрозділів Startup Grind – Олесею Мальованою (Дніпро), Ольгою Гольдіною (Харків), Оленою Зленко (Рівне). 

“Ми раді розпочати співпрацю з українськими представниками однієї з найбільших спільнот стартапів, інноваторів та творців світу. Це ще один вагомий етап розвитку нашої партнерської мережі, оскільки ми розширюємо її у регіонах країни, де традиційно активно розвивається інноваційна сфера та ІТ бізнес. У нас вже є досвід співпраці, оскільки з моменту старту грантової програми Фонду Олеся Мальована та Ольга Гольдіна є нашими експертами”, – зазначив Павло Карташов.

Суть партнерства полягає у обміні інформацією задля фінансової та нефінансової підтримки стартапів, а також в участі у спільних проєктах, подіях, зустрічах тощо. Завдяки співпраці Фонду та Startup Grind стартапи зможуть взяти участь у спільних воркшопах партнерів, де отримають навички підготовки заявок для отримання гранту від Фонду.  Важко переоцінити в наш час значимість і важливість колаборації та сумісних дій. Ми в Startup Grind об’єднуємось із сильними представниками екосистеми, щоб разом ставати сильнішими і надавати компетентну допомогу тим, хто ще на початку свого шляху в підприємництві”, зауважила керівниця Startup Grind Dnipro Олеся Мальована. 

“Ми впевнені, що співпраця з Українським фондом стартапів буде тривалою та ефективною для усіх представників стартап екосистеми. Ми готові докладати максимальних зусиль для допомоги тим, хто лише стає на шлях створення нових українських “єдинорогів”, стверджує керівниця Startup Grind Kharkiv Ольга Гольдіна.

“Ситуація, яка склалась в Україні та світі, потребує тісної взаємодії тих, кому не байдужий розвиток підприємництва, та тих, у кого є сили допомогти створенню нових історій успіху”, зазначила керівниця Startup Grind Rivne Олена Зленко. 

Довідково:

Український фонд стартапів – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія Фонду – підтримувати українські стартапи та допомагати талановитим підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Фонд надає грантове фінансування перспективним та інноваційним стартапам, які демонструють високий потенціал глобального комерційного успіху, на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). 

Український фонд стартапів цьогоріч вже профінансував 12 стартапів на суму близько 13 млн грн. Чергові 6 стартапів вже укладають договори на отримання грантового фінансування на суму понад 4 млн грн. Ще 4 стартапи очікують рішення Наглядової ради про фінансування на суму понад 5 мільйонів гривень.

Вже 28 квітня відбудеться черговий (вже п’ятий!) пітч стартапів, які претендують на отримання грантового фінансування від Українського фонду стартапів.

Український фонд стартапів: https://usf.com.ua/

https://www.facebook.com/ukrainianstartupfund/

Startup Grind – найбільша у світі спільнота стартапів, засновників, новаторів та творців, яка об’єднує однодумців, щоб вчитися, навчати, допомагати та будувати. Startup Grind робить це щодня завдяки локальним заходам, флагманським конференціям, програмам розвитку стартапів, партнерствам і т.д. Спільнота Startup Grind охоплює понад 3,5 мільйонів членів у всьому світі. 

Українська спільнота Startup Grind представлена підрозділами у Києві, Дніпрі, Харкові та Рівному та налічує більше 10 000 членів. 

Startup Grind Dnipro: https://www.startupgrind.com/dnipro/

Startup Grind Kharkiv: https://www.startupgrind.com/kharkiv/

Startup Grind Rivne: https://www.startupgrind.com/rivne/