Український фонд стартапів та Startup Grind Kyiv підписали меморандум про співпрацю

April 22, 2020

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов підписав меморандум про співпрацю з директоркою Startup Grind Kyiv – Катериною Дегтяр. Це стратегічний крок для реалізації сумісних заходів у цілях розвитку стартап екосистеми України. 

“Ми раді розпочати співпрацю з київським представництвом однієї з найбільших спільнот стартапів, інноваторів та творців світу – Startup Grind. Ми вже неодноразово співпрацювали з Катериною Дегтяр, яка стала не тільки експертом Фонду, але й модератором пітч-днів. Це важливий етап для наших організацій, метою яких є підтримка інновацій та розвиток стартап-екосистеми в Україні”, – зазначив Павло Карташов.

“Startup Grind офіційно присутній в Україні з моменту створення Startup Grind Kyiv Chapter більше 5 років тому. Тоді слово “стартап” не звучало у масових ЗМІ, а про державну підтримку підприємців, як стабільну програму, можно було лише мріяти. До того я повернулась із навчання на міжнародній МВА програмі і твердо вирішила працювати задля розвитку українського ІТ-підприємництва. Моя мрія здійснилась. І я дуже рада, що сьогодні є USF – і це дозволяє українським підприємцям йти до здійснення своїх бізнес-мрій. Також, я пишаюсь, що сьогодні в Startup Grind Kyiv є ціла команда професіоналів, а також з’явились інші офіційні представництва Startup Grind у Дніпрі, Харкові, та Рівному.”, – каже директорка Startup Grind Kyiv Катерина Дегтяр. 

Довідково:

Український фонд стартапів – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія Фонду – підтримувати українські стартапи та допомагати талановитим підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Фонд надає грантове фінансування перспективним та інноваційним стартапам, які демонструють високий потенціал глобального комерційного успіху, на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). 

Український фонд стартапів цьогоріч вже профінансував 12 стартапів на суму близько 13 млн грн. Чергові 6 стартапів вже укладають договори на отримання грантового фінансування на суму понад 4 млн грн. Ще 4 стартапи очікують рішення Наглядової ради про фінансування на суму понад 5 мільйонів гривень.

Вже 28 квітня відбудеться черговий (вже п’ятий!) пітч стартапів, які претендують на отримання грантового фінансування від Українського фонду стартапів.

Український фонд стартапів: https://usf.com.ua/

https://www.facebook.com/ukrainianstartupfund/

Startup Grind Kyiv є офіційним представником Startup Grind (спільнота налічує близько 2 мільйонів найкращих підприємців світу), проводить регулярні події в Києві з 2014 року. За останні два роки лідерки київської філії – Катерина Дегтяр та Ханна Зенн – організували більше 30 зустрічей із досвідченими підприємцями і експертами IT та інвест-фондів. Серед спікерів Startup Grind Kyiv були: Марвін Ляо, партнер 500 startups; Роман Кірігетов, співзасновник Kabanchik.ua, Євген Сисоєв, партнер AVentures, та інші. Сьогодні у найбільшого стартап-ком’юніті у Києві 10 000 фоловерів у соціальних мережах та постійна аудиторія з підприємців-початківців, ангел-інвесторів, представників фондів та корпорацій. Місія Startup Grind Kyiv – навчати, знайомити і надихати підприємців та інноваторів.

Startup Grind Kyiv: https://www.startupgrind.com/kyiv/