Український фонд стартапів та Центр підприємництва УКУ підписали меморандум про співпрацю

Український фонд стартапів та Центр підприємництва УКУ підписали меморандум про співпрацю.  Дане партнерство є важливим кроком у розвитку та підтримці освітніх ініціатив та студентських стартапів.

“Ми постійно розширюємо коло нашої співпраці і раді вітати наших львівських партнерів у нашій ініціативі з розвитку української стартап екосистеми. Львів є одним з найбільших хабів IT-спеціалістів в Україні, тому ми впевнені, що наша спільна діяльність швидко почне приносити бажані результати”, – розповідає про партнерство Павло Карташов, директор Українського фонду стартапів.

“Стати партнером УФС для Центр підприємництва УКУ – це про підтримку та розвиток стартап індустрії в Україні. Ми в Центрі працюємо зі стартапами на етапі валідації ідей та прототипування, тому партнерство з УФС дасть можливість нашим успішним випускникам бути готовими до наступних етапів – фінансування та активної менторської підтримки. Також ця співпраця допоможе активніше розвивати стартап-екосистему України” зауважив виконавчий директор Центру Іван Петренко.

Метою даного партнерства є обмін інформацією задля підтримки стартапів, а також в участі у спільних проєктах, подіях, зустрічах тощо. Вже сьогодні запрошуємо стартапи на безкоштовну програму Think Big Online Bootcamp. Це інтенсивна тижнева програма для українських стартапів з менторами Кремнієвої долини. Під час програми стартапи матимуть унікальну нагоду розібрати свої кейси разом із фахівцями з експертизою на ринку США. 

Довідкова інформація

Український фонд стартапів – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія Фонду – підтримувати українські стартапи та допомагати талановитим підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Фонд надає грантове фінансування перспективним та інноваційним стартапам, які демонструють високий потенціал глобального комерційного успіху, на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). 

Український фонд стартапів цьогоріч вже профінансував 12 стартапів на суму близько 13 млн грн. Чергові 6 стартапів вже укладають договори на отримання грантового фінансування на суму понад 4 млн грн. Ще 4 стартапи очікують рішення Наглядової ради про фінансування на суму понад 5 мільйонів гривень.

Вже 28 квітня відбудеться черговий (вже п’ятий!) пітч стартапів, які претендують на отримання грантового фінансування від Українського фонду стартапів.

https://usf.com.ua/

https://www.facebook.com/ukrainianstartupfund/

Про Центр підприємництва УКУ

Центр підприємництва УКУ – це акселератор для стартапів та освітня платформа для студентів та молодих підприємців в Україні. Місія Центру – забезпечувати професійними високоякісними навчальними програмами та формувати мережу зі світовою експертизою та міжнародними контактам, розвиваючи, навчаючи та об’єднуючи учасників стартап екосистеми та підприємців України.

https://ucucfe.lvbs.com.ua/