Український фонд стартапів проведе тринадцятий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе тринадцятий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 3 жовтня на території інноваційного парку UNIT.City. 

Тринадцятий пітч є демонстрацією нашого прагнення оптимізувати і прискорити розгляд та оцінку стартапів, щоб зменшити час на очікування своїх виступів. Минув лише тиждень з моменту проведення попередніх презентацій, а ми вже готові надати можливість наступним командам. Впевнений, що ми рухаємося в правильному напрямку, тож традиційно бажаю успіхів стартапам” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

На тринадцятий Pitch Day потрапили 10 стартапів на стадії seed (претендують на грантове фінансування у 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • Erudito. Мобільний додаток, який перетворює навчання у молодшій школі на гру.
 • WheelKinetic. Революційний компактний скутер для міста. Ваш персональний помічник, який завжди можна взяти з собою, і скористатися ним саме тоді коли він потрібен.
 • MAFIN. Інструмент контролю і масштабування для малого і середнього бізнесу в який включені всі необхідні функції з управління бізнесом.
 • Esper Bionics. Esper Bionics розробляє біонічний протез руки нового покоління та хмарну платформу як сервіс, що навчає протези звичкам користувача, покращуючи керування.
 • Apiway. Платформа-маркетплейс софтів, де ви можете обрати софт, а потім безкоштовно налаштувати безліч інтеграцій між цими хмарними софтами без програміста, в два кліка.
 • Outloud.ai. Платформа, що дозволяє компаніям в сфері гостинності автоматизувати голосові комунікації з клієнтами використовуючи штучний інтелект.
 • Reelly.io. Digital платформа, що допомагає знайти ефективного та відповідального ріелтора, під свої цілі в будь якій точці світу. Бізнес модель – market network.
 • IGnation. Веб-додаток для органічного розвитку та монетизації профайлів в соціальних мережах. Реєструйтесь за цим QR кодом, відмітьте пости в Інстаграм (в IG Profile) і відчуйте еффект нашої платформи своему аккаунті.
 • xOffice. Технологічна платформа (PropTech маркетплейс) для прямої оренди офісної нерухомості, що керує процесом оренди та купівлі від заявки до угоди. Завдяки сучасній технології безпечного обміну контактами, ми надаємо можливість орендарям напряму взаємодіяти з власниками приміщень, швидко обирати приміщення та легко входити в процес оренди.
 • MeteoControl. Іншур тек компанія, яка допомагає аграріям та іншому бізнесу страхувати погодні умови за допомогою супутникових метеоданих.

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Олександр Рябцев. Засновник Startup.In.UA.
 • Андрій Зінчук. Керуючий директор Demium.
 • Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик Indax.
 • Максим Бешлєул. Засновник та CEO компанії MedicalLife.
 • Ганна Толстанова. Начальник науково-дослідної частини та професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Як долучитися?

Через хоч пом’якшений, але карантин, захід будет закритий для відвідувачів, але відкритий для преси. Якщо ви представник преси можна запитати акредитацію за цим посиланням. Кількість місць обмежена. Також буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 3 жовтня. Реєстрація об 11:30. Фактичний початок о 12:00 і орієнтовно до 17:30.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B8 (UNIT.City)

Довідка 

Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.