Український‌ ‌фонд‌ ‌стартапів‌ ‌проведе‌ ‌ сьомий‌ ‌Pitch‌ ‌Day‌

June 16, 2020

Український фонд стартапів (Ukrainian Startup Fund) проведе сьомий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 23 червня дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

Починається спекотне літо, а разом з ним – не менш спекотні пітчі. Цього разу ми побачимо одразу дев’ять стартапів на етапі pre-seed, що є своєрідним рекордом. Так багато стартапів на цій стадії та в одному місці ще не зустрічалися. Тож бажаю успіхів та сподіваюся побачити достойні грантів презентації.” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов. 

На сьомий Pitch Day потрапили 9 стартапів на стадії pre-seed (претендують на грантове фінансування у 25 тисяч доларів кожен). Знайомтесь:

Каньйон Інжиніринг. IT Академія з професійної підготовки інженерів у електроніці.

IZIVIZ. Дрон для безпечного, легкого та ефективного візуального інспектування.

Pocket IP. Платформа для пошуку, ведення обліку та управлінням своїми об’єктами інтелектуальної власності в усьому світі.

Bicovery. Моніторинг психічного та фізичного стану біполярної людини в реальному часі та вчасні повідомлення про наближення епізодів за допомогою Machine Learning технологій.

RunAn. Спортивний трекер, який дозволяє знизити травматичність та підвищити ефективність бігу, за рахунок контролю техніки бігу.

Scrooge. Для подорожуючих які купують онлайн страховку, квитки, пакетні тури або реєструються на рейс, Scrooge – це мобільний додаток який автоматизує введення даних використовуючи інформацію з біометричного паспорта і дозволяє зробити це швидше, без страху помилитися.

Elomia. Додаток з віртуальним другом-психологом, що слухає, розуміє та надає психологічну допомогу людям з депресією та тривогою.

Jooli. Додаток для контент-маркетологів та піар-спеціалістів сфокусований на малих та середніх SaaS компаніях, який економить до 5 годин роботи на тиждень, та вдвічі збільшує ефективніть комунікацій. JOOLI у реальному часі аналізує активність компанії та конкурентів в основних каналах комунікації такого типу бізнесу та стисло повідомляє про вихід новин ринку та конкурентів.

Gymcerebrum. Платформа штучного інтелекту з унікальним комп’ютерним зором, яка буде функціонувати на території фітнес-клубу як віртуальний тренер.

Оцінювати пітчі стартапів будуть члени Конкурсної комісії: 

Олександр Романішин. Радник Міністерства Цифрової Трансформації України, партнер акселератора ISE Booster, член наглядової ради UVCA (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association).

Андрій Гулий. Головний аналітик Indax.

Ганна Толстанова. Начальник науково-дослідної частини та професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Андреас Фльодстром. Засновник та СЕО в Beetroot.

Фелікс Літвінський. Керуючий директор Blackstone LaunchPad.

Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.

Андрій Заікін. CEO в YEP startup incubator.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ? Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням.

ДАТА проведення Pitch Day: 23 червня. Початок о 14:00 

Нагадаємо, що за результатами шостого Pitch Day Наглядова Рада Українського фонду стартапів прийняла рішення видати гранти наступним стартапам :

Стартапи на етапі pre-seed (грант 25000 доларів):

iCorn. Торговельно-логістична платформа, яка об’єднує фермерів та покупців агропродукції, та дає можливість робити бізнес на платформі транспортним компаніям, елеваторам, лабораторіям, банкам та страховим компаніям.

BIOsens. Розробка першого у світі пристрою, який автоматизує підготовку зразків, аналіз та збереження результатів у хмарі в одному пристрої та дозволяє виконувати випробування поза лабораторією, але з лабораторною точністю.

Стартапи на етапі seed (грант 50000 доларів):

Cardiolyse. Програмна пристрій-незалежна платформа для автоматичної інтерпретації електричних сигналів серця у стані спокою та Холтер-моніторингу (тривалістю 24 години і більше) медичного рівня, сертифікована СЕ для визначення 19 типів аритмій та точного виявлення більшості аномалій серця, включаючи інфаркт міокарда для запису ЕКГ з 12 відведеннями.

Unicorn Nest. B2B SaaS рішення для стартапів, які залучають інвестиції. Стартап рекомендує найбільш релевантних інвесторів з власної верифікованої найбільшої на ринку бази інвесторів та будує ринковий стандарт для фандрейзингу.

Mate academy. Онлайн університет ІТ професій.

Довідка: Український фонд стартапів (УФС) – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Фонд надає фінансування – гранти компаніям та фізичним особам-підприємцям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Український фонд стартапів готовий профінансувати успішні стартапи у всіх сферах діяльності, окрім азартних ігор, виробництва та реалізації небезпечних речовин, алкогольних та тютюнових виробів, військових та ядерних технологій, а також інших видів діяльності, що заборонені українським законодавством.

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.