Український фонд стартапів проведе п‘ятий Pitch Day

Український фонд стартапів (Ukrainian Startup Fund) проведе п’ятий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 28 квітня дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

“П’ятий пітч вже можна назвати традиційно дистанційним. Карантин ще досі на вулицях і коли це зміниться точно невідомо. Але точно відомо, що ми продовжимо розглядати заявки від стартапів та видавати гранти переможцям. Формат вже напрацьований і показав свою ефективність. Крім цього п‘ятий пітч для мене особливий, тому що він наш перший ювілейний. Приємно пам‘ятати, з чого усе починалося і як це продовжує давати результати.” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов. 

На п‘ятий Pitch Day потрапили 8 стартапів на стадії seed, які претендують на грантове фінансування у 50 тисяч доларів кожен. Знайомтесь:

Legal Nodes. Юридичний маркетплейс, який допомагає технологічному бізнесу вирішувати юридичні питання в різних країнах світу. Переможці останнього Lviv IT Arena Startup Competition 2019, увійшли в 15 кращих українських стартапів, які були відібрані для участі в українській делегації на Startup Grind 2020 у Кремнієвій долині, організованої за підтримки USAID та Мінцифри.

SolarGaps. Система жалюзі із сонячними елементами TM SolarGaps – це «розумні» жалюзі, створені на основі вбудованих фотоелектричних елементів, які генерують електроенергію, що може використовуватися для живлення Ваших пристроїв, зберігання в акумуляторах та / або продажу надлишку електроенергії Вашому постачальнику електроенергії. SolarGaps здатні автоматично відстежувати рух сонця протягом всього дня, регулюючи таким чином своє положення для забезпечення оптимальних кутів потрапляння на них сонячних променів та максимальної генерації сонячної енергії.

ChoiZY – це профорієнтаційна онлайн-платформа, що допомагає підліткам обрати професію, а фахівцям поділитись досвідом із молоддю. Практика на платформі реалізується через завдання від викладачів, а невдовзі через вакансії від практиків. Окрім підлітків, які бажають визначитись з професією, наша платформа відкрита для спеціалістів, які бажають поділитись досвідом, освітніх компаній, що презентують послуги та університетів, що ознайомлюють зі своїми спеціальностями. Таким чином ChoiZY – онлайн-помічник у виборі професії для підлітків!

Spark Systems. Чат-бот платформа для створення віртуальних помічників, що автоматизують до 80% регулярних процесів у дистанційному навчанні, організації масових заходів, HR, а також продажах через мессенджери.

MEDIACAST. Інноваційний оператор українського телевізійного мовлення за кордоном. Наші потенційні абоненти це українські емігранти в США, Канаді та Європі. MEDIACAST це платформа, яка дозволяє кожному українцю чи навіть іноземцю отримати необмежений доступ до перегляду виключено українських телеканалів. Ми єдиний ОТТ оператор в світі, який транслює виключно українські телеканали без російської пропаганди.

Appraisly. Технологія, яка точно вимірює розмір стопи за допомогою мобільного додатку

TrustLife. Онлайн платформа, що допомагає людям безкоштовно отримати фінансову грамотність, обрати найкращі умови страхування життя, забезпечити досягнення фінансової незалежності та покроково будувати перспективний системний бізнес на рекомендаціях за допомогою новітніх онлайн та офлайн інструментів без значних капіталовкладень вже сьогодні.

Chillinger. Компактний та швидкий охолоджувач напоїв який можна взяти з собою на прогулянку, в авто, в поїздку, на відпочинок, на тренування і отримати напій бажаної температури будь-де за хвилину

Оцінювати пітчі стартапів будуть члени Конкурсної комісії: 

Олександр Романішин. Радник Міністерства Цифрової Трансформації України, партнер акселератора ISE Booster, член наглядової ради UVCA (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association).

Андрій Гулий. Головний аналітик Indax

Олександр Арапов. Співзасновник та CPO в 3DLOOK

Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC

Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital

Олександр Конєв. Засновник та CEO Syndivia

Олексій Орап. CEO YouScan 

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ? Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням.

ДАТА проведення Pitch Day: 28 квітня. Початок о 13:00 

Нагадаємо, що за результатами третього Pitch Day Наглядова Рада Українського фонду стартапів прийняла рішення видати гранти на суму 25 000 доларів кожному наступним стартапам :

Dooozen.io

Cittart

Sprybuild

Skyworker

Caretech Human

DewPocket

Довідка: Український фонд стартапів (УФС) – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Фонд надає фінансування – гранти компаніям та фізичним особам-підприємцям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Український фонд стартапів готовий профінансувати успішні стартапи у всіх сферах діяльності, окрім азартних ігор, виробництва та реалізації небезпечних речовин, алкогольних та тютюнових виробів, військових та ядерних технологій, а також інших видів діяльності, що заборонені українським законодавством.

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.