Український фонд стартапів проведе четвертий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе четвертий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 7 квітня дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

Третій пітч, який відбувся нещодавно, 31 березня, та вперше був проведений у дистанційному режимі пройшов вдало, як з технічної, так і з організаційної сторін. Ми впевнилися, що онлайн-формат працює. Стартапи мають змогу презентувати свої проєкти, а Фонд – оцінювати та видавати гранти. Це важливо для нас усіх, щоб економічний розвиток країни не зупинявся незважаючи на жодні обставини.” – коментує це рішення директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

На четвертий Pitch Day потрапили 8 стартапів на стадії seed, які претендують на грантове фінансування у 50 тисяч доларів кожен. Знайомтесь:

 • RE-leaf PAPER. Нова, запатентована технологія, за допомогою якої опале листя слугує джерелом целюлозного волокна для виробництва паперу, картону, литої тари (яєчні піддони, піддони для фруктів, пінетки для ягід), також це нова альтернативна сировина у целюлозно-паперовій сфері.
 • Hugo. Перший український сервісний робот-асистент для бізнесу та соціальної сфери. HUGO може виконувати функції продавця магазину, консьєржа, промоутера, дистанційного викладача та лікаря. Рішення значно підвищує рівень технологічної взаємодії з клієнтами та мінімізує витрати на заробітну плату. Основні технології: розпізнавання об’єктів, облич, емоцій людини, людської мови, лідарна навігаційна система та інше. В форматі дистанційного лікаря HUGO може працювати в зонах карантину вірусних захворювань.
 • COBIT SOLUTIONS. Інноваційний IT сервіс з персональною підтримкою фінансового експерта. Готові дешборди для аналітики та наочного представлення даних з 1С. Інтерактивна фінансова звітність, що доступна онлайн, оновлюється автоматично, щодня. Спрощує процес прийняття управлінських рішень для власників малого та середнього бізнесу.
 • ТОВ СМАРТ-МАК. Розробка, виробництво та реалізація продуктів та сервісів для моніторингу споживання будь яких ресурсів. Пристрої для моніторингу. Хмарний сервіс для візуалізації та аналізу даних. Дає можливість споживачам зрозуміти структуру свого споживання ресурсів.
 • FlashBeats. Мобільний додаток для створення світлових шоу на домашніх вечірках, музичних та спортивних подій за допомогою синхронізації спалахів смартфонів учасників.
 • FINMAP. Онлайн-сервіс для фінансового обліку в малому та мікро-бізнесі. Найпростіший спосіб зрозуміти де прибуток, на що бізнес витрачає забагато та спрогнозувати обіг коштів, щоб не потрапити в касовий розрив.
 • Monitor.Estate. Онлайн-сервіс юридичної перевірки нерухомості. Юридичний звіт по об’єкту за 5 секунд на основі відкритих даних.
 • Norm. Підйомний стіл із акрилового каменю з вбудованим живленням та технологією машинного навчання для більш ефективної і здорової роботи.
Хто буде оцінювати?
 • Олександр Романішин. Радник Міністерства Цифрової Трансформації України, партнер акселератора ISE Booster.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик Indax
 • Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC
 • Віталій Гончарук. Засновник Augmented Pixels
 • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs
 • Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital
 • Ігор Перція. TA Venture Partner, iCLUB Partner
ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням.

ДАТА проведення: 7 квітня. Початок о 12:00 

Довідка: Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.