Тимчасове призупинення прийому заявок від стартапів

April 24, 2020

У зв’язку з оновленням Грантової програми Українського фонду стартапів Наглядова рада Фонду прийняла рішення тимчасово призупинити прийом заявок від стартапів з 24 квітня по 11 травня.

Оновлення Грантової програми обумовлене отриманням великої кількості зворотного зв’язку від представників стартапів та експертів Фонду за останні півроку, які покликані значно покращити процес та умови надання грантів.

Після набуття чинності нової Грантової програми Фонду радимо усім стартапам, які планують подати заявки ознайомитися з нею. У разі згоди вже за два тижні, а саме з 11 травня усі охочі стартапи зможуть продовжити подачу заявок у звичайному режимі. Ми додатково організуємо вебінар, де пояснимо новинки програми та розповімо про зміни. Слідкуйте за оновленнями. 

Наголошуємо, що оновлена Грантова програма стосується лише стартапів, які ще не подали заявки. Для тих, чиї заявки вже на розгляді актуальною залишається чинна редакція. 

І нагадуємо, що вже 28 квітня о 13:00 відбудеться п’ятий Pitch Day. Більше деталей за посиланням: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-p-yatij-pitch-day/

Довідка: Український фонд стартапів (УФС) – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Фонд надає фінансування – гранти компаніям та фізичним особам-підприємцям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Український фонд стартапів готовий профінансувати успішні стартапи у всіх сферах діяльності, окрім азартних ігор, виробництва та реалізації небезпечних речовин, алкогольних та тютюнових виробів, військових та ядерних технологій, а також інших видів діяльності, що заборонені українським законодавством.

Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.