Sсience&Business StartupBootcamp by USF&MESU

Загальна інформація про фонд та проєкт

Український Фонд Стартапів – це державна інноваційна установа. Нашою метою є розвиток та розбудова Українського технологічного ринку, що здійснюється через фінансування та підтримку найталановитіших українських Стартап проєктів.

Sсience&Business StartupBootcamp від USF та Міністерства освіти та науки України – це захід, на якому кожен зможе спробувати свої сили у побудові інноваційних проєктів наукового спрямування.

З 30 по 31 жовтня 2021 року відбудеться інтенсивний офлайн буткемп для науковців, стартапів та підприємців на ранніх стадіях розвитку у галузі наукоємних інновацій та технологій.

Якщо Ви маєте амбітний науковий стартап/проєкт на ранніх стадіях, що готовий поринути в атмосферу інтенсивного наставництва від провідних експертів з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій, а Ваша мета – комерціалізувати ваші ідеї/винаходи та стати провідною компанією у вашій галузі, – тоді Sсience&Business StartupBootcamp – саме для Вас!

Ми запрошуємо науковців та стартаперів з інноваційними рішеннями, технологічними продуктами, модернізованими послугами або бізнес-моделями, які мають рішення наукового характеру та прагнуть отримати новий досвід, знання та навички у ключових сферах діяльності стартапів для комерціалізації своїх напрацювань.

Буткемп – це:

 • Унікальна можливість отримати знання щодо побудови масштабних проєктів!
 • Навчання. На нашому буткемпі Ви матимете можливість прослухати не лише теоретичну інформацію та почути корисні інсайди від Наших спікерів. Але й одразу спробувати знання на практиці!
 • Networking. Нашою ціллю було створити на заході максимально продуктивний контекст для того, аби після завершення заходу Ви пішли не лише з натхненням створювати масштабніше та крутіше, а й з повною записною книгою, яка допоможе у реалізації ідей.
 • Crush Test. Перевірка Вас та Вашої команди на стресостійкість у екстремальних робочих умовах.

Участь в Sсience&Business StartupBootcamp free of charge, за умови попередньої реєстрації та проходження відбору, за посиланням до 27 жовтня 2021 включно. Реєстраційну форму Ви знайдете нижче.

Буткемп триватиме два дні (30-31 жовтня 2021) та міститиме 5 тематичних сесій, зокрема, такі Маркетинг, Інвестиції, Продажі, Правове регулювання та Фінанси, загальною тривалістю 18 годин з 10:00 до 19:00 щоденно.

В рамках тренінгу, відібрані команди стануть учасниками професійного менторства від галузевих експертів зі значним досвідом зі світу стартапів та бізнесу.

Таймлайн події:

 • Початок
  30 жовтня 2021 року о 9:30
 • Завершення
  31 жовтня 2021 року о 21:30

Протягом насиченої програми Sсience&Business StartupBootcamp, на команд чекають:

 • Воркшопи в режимі реального часу від провідних експертів зі значним досвідом у сфері інноваційної та інвестиційної діяльності стартапів;

  1
 • Нетворкінг та комунікація з провідними партнерами заходу, його учасниками та експертами;

  2
 • Доступ до глобальної мережі менторів, партнерів, галузевих експертів та стартапів;

  3
 • Настановчі сесії від експертів, що охоплюють ключові сфери діяльності стартапу;

  4
 • Практичні поради від менторів з метою просування власної справи;

  5
 • Інструменти та методики мислення, які допоможуть прискорити зростання та розвиток команди;

  6
 • Q&A сесії, на яких стартапи зможуть поставити та розібрати актуальні для них запитання.

  7

Вхід за реєстрацією!

Лист з підтвердженням Ви отримаєте за електронною поштою.

Місце проведення: Володимирська 60, Червоний корпус КНУ ім. Т.Г.Шевченка

Час реєстрації: 30 жовтня 2021 року о 9:30.