Pitch day


25.02.2020

Сертифікати особисто від Президента та Прем’єр-міністра України перші переможці отримали! Як бачите, все реально. А твоя команда вже подала заявку?) 

Настав час знайомства зі стартапами:

  • 11:00 - 11:30 Реестрацiя та вiтальна кава
  • 11:30 - 12:15 Вiдкриття (виступ эксперта, представлення членiв комiсii та стартапiв)
  • 12:15 - 15:00 Пiтчi стартапiв
  • 15:00 - 15:30 Кава-брейк та спiлкування
  • 15:30 - 16:00 Пiдсумки
офіційний розробник платформи для створення інтернет-магазинів з продажу автозапчастин та маркет-плейса та мобільного додатку для IOS (автоматичний підбір запчастин по VIN-коду та держномеру). ІТ-рішення Allzap допомагають продавцям автозапчастин знаходити своїх покупців, а покупцям постачальників.
LightUponCloud швидкісний сервіс синхронізації файлів користувача, дешевший аналог Dropbox для бізнесу.
Agrifinance Online допомагає об’єднати учасників сільськогосподарського ринку України (фермерів, інвесторів, трейдерів, дистриб'юторів та страховиків) на одній платформі. Використовуючи новий фінансовий інструмент як аграрна розписка, планують розвивати сільськогосподарський ринок України через інтегровану та прозору онлайн-екосистему.
RoboBus - це інноваційна платформа-причеп з великою кількістю сучасного обладнання, що є мобільною лабораторією для вивчення робототехніки, програмування і 3D технологій. Це рішення дозволить навіть самим віддаленим населеним пунктам України і світу дізнатися про IT- технології та почати розвивати професійну орієнтацію серед дітей та дорослих.
NUWORK – це CRM-система управління наймом на початкові позиції та при масс підборі. Роботодавець працює з результатами проведених первинних співбесід, веде аналітику ефективності каналів залучення кандидатів та створює нові вакансії з чатботом лише за 2 хвилини. Завдяки NUWORK ефективність HR функції піднімається до 70%, один рекрутер може координувати процес найму до 100 вакансій одночасно.
GoodZone - це сервіс для відеодзвінків, основна мета якого - об‘єднати всіх людей, незалежно від їх статусу в одну велику GoodZone, руйнуючи “стіну” і бар‘єри в спілкуванні. Додаток дає можливість звичайним людям спілкуватись з їх кумирами в різних форматах. І в першу чергу, донести до Celebrities/Masters, що головною ланкою в їх успішній кар’єрі є прості люди - люди для яких вони творять.
HarvesTrack - це Hardware та Software (ІоТ) рішення для контролю процесу збору врожаю та попередженню крадіжки зерна під час жнив. Рішення базується на трьох типах сенсорів (датчиків) для комбайна та перевантажувача, які доповнені системою "свій-чужий", а також програмного забезпечення для контролю процесу збору врожаю, автоматичної індикації ситуацій щодо можливих крадіжок, а також збору, консолідації та зберіганні даних роботи комбайнів SAAS-рішення.
ZALM - новий продукт в сфері безпеки особистих речей. ZALM дозволяє підвищити безпеку особистого рюкзака. Шляхом простої установки нашого гаджету, яка не потребує зміни конструкції або псування рюкзака, користувач отримує повідомлення про відкриття будь-якого відділення сумки не тільки на телефон, але і на спеціальний хаб, який розміщується на лямці рюкзака.

Комісія

Олександра Балкова

Керуючий директор B2B SaaS програм в одному з найбільших акселераторів Європи Startup Wise Guys. Олександра має великий досвід роботи зі стартапами та побудову відносин з інвесторами.

Андрій Заікін

CEO at YEP startup incubator, мережі академічних стартап-інкубаторів, які створюють екосистему молодіжного підприємництва в Східній Європі, що надає можливості молоді для персонального та професійного розвитку.

Олександр Цімерман

Керуючий партнер Solid5, компанії, яка знаходить, підтримує та фінансує високотехнологічні стартапи. Solid 5 розпізнає інновації та підтримує компанії, починаючи з етапу перевірки концепції до виходу на ринок та комерційного успіху.

Дмитро Корчевський

Засновник та генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ, доктор педагогічних наук. ШАГ – найбільший недержавний навчальний заклад, який спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Сьогодні працює 83 філії Академії у 20 країнах світу (Україна, США, Швейцарія, Казахстан, Бразилія, Болгарія, Чехія та інші).

Михайло Халецький

Старший інвестиційний аналітик Simpact VC, польский фонд, який спеціалізується на імпакт-інвестиціях: готовий вкладати в стартапи, які мають не лише технологію та здатні принести прибуток, а й вирішують суспільні або екологічні проблеми. Імпакт -інвестиції – світовий тренд.

Ганна Толстанова

Начальник науково-дослідної частини Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Співпрацювала з університетами США, Італії, Німеччини. Керівник численних міжнародних та національних грантів для виконання наукових проектів.

Андрій Гулий

Керівник бізнес-аналітики в INDAX, Investment Products та UFuture. INDAX – платформа для масштабування і зростання виробничих проектів, а також інноваційна програма навчання основним аспектам організації бізнесу і підприємницької діяльності в Unit school of business.