Український фонд стартапів проведе чотирнадцятий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 23 жовтня на території інноваційного парку UNIT.City. 

Карантин усе більше затягує паски офлайн заходам, та традиція сцени поки-що залишається. Вже у цю п’ятницю ми побачимо одразу дванадцять команд на стадії pre-seed, які будуть змагатися за можливість отримати грант. Враховуючи зростаючу тенденцію поширення вірусу ми скоротили кількість гостей та учасників одразу вдвічі, щоб зменшити ризики настільки, наскільки це можливо” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов.

  • 12:30 - 13:00 Реєстрація учасників.
  • 13:00 - 13:35 Початок заходу. Виступи спікерів, церемонія нагородження та представлення журі.
  • 13:35 - 15:05 Презентації стартапів.
  • 15:05 - 15:35 Перерва.
  • 15:35 - 17:05 Презентації стартапів.
  • 17:05 - 18:05 Оцінка проєктів членами комісії.
  • 18:05 - 18:30 Фінальні оцінки та завершення заходу.

Які стартапи побачимо?

На чотирнадцятий Pitch Day потрапили 12 стартапів на стадії pre-seed (претендують на грантове фінансування у 25 000 доларів кожен). Знайомтесь:

ZeroOne. Освітня платформа (маркетплейс освітніх курсів) для ефективного дистанційного навчання, де зустрічаються експерти здатні навчити своєї теми та студенти які прагнуть споживати якісний освітній контент користуючись смарт-інструментами платформи.
Welp. Онлайн платформа для peer-2-peer кредитування. Ми поєднуємо в одному місці людей, яким потрібні гроші та людей які можуть позичити певну сумму, отримавши прибуток.
Muscreators. Онлайн сервіс для ефективного та масштабного промоушену артиста. Надає готові рішення для ефективних промо кампаній на світові та локальні ринки. Muscreators - надійний міст між артистом та фаном через media канали по всьому світу.
Smart Way. Сервіс для міжнародних перевезень. Мобільний додаток для: водія, перевізника, відправника/отримувача товару, з метою швидкого проходження кордону, замовлення онлайн митних послуг та отримання корисних сервісів в дорозі. Мобільний додаток для для простої взаємодії з митницею на кордоні.
Agro247. Маркетплейс для фермерів та покупців продуктових товарів.
iceFood. Заморожені ready-to-eat здорові та корисні перші страви, другі страви, десерти, смузі та хелсі боули, на приготування яких достатньо 3-5 хв.
AI Impulsar. Програмне забезпечення Impulsar може "зазирнути в майбутнє" і врятувати життя. Impulsar допомагає контролювати і аналізувати стан людей з аутизмом та деменцією, і заздалегідь сповіщає людей з епілепсією про ймовірність розвитку кризового стану.
TUT. Онлайн платформа для співпраці між бізнесом та ОСББ через вбудовану програму лояльності та кешбеків.
LiVi. Програмне забезпечення, відеоредактор для створення інтерактивного відео.
RE-leaf PAPER. Крафтовий папір, який виготовлений за технологією RE-leaf, на основі волокнистої маси із опалого листя.
OSBB Online. WEB платформа та мобільний додаток, для керування багатоповерховими будинками.
OrgMyEvents. Платформа для організації подій і бронювання виконавців.

Хто буде оцінювати?

Микола Тимощук

CEO UFuture Investment Group.

Олександр Рябцев.

Засновник Startup.In.UA.

Олена Мажуга

Інвестиційний менеджер в Genesis Investments.

Андрій Гулий

Головний аналітик Indax.

Андрій Заікін

CEO в YEP startup incubator.

Юрій Серещенко

Керуючий партнер в Quarter Partners.

Катерина Дегтяр

Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.

Як долучитися?

Через хоч пом’якшений, але карантин, захід будет закритий для відвідувачів, але буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 23 жовтня. Реєстрація о 12:30. Фактичний початок о 13:00 і орієнтовно до 19:00.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B8 (UNIT.City)