Перший Pitch Day
Українського фонду стартапів

December 26, 2019

25  січня 2020 року Український фонд стартапів планує провести перший Pitch day, впродовж якого стартапи, які отримали високі оцінки від експертів, коротко презентуватимуть свої ідеї перед членами конкурсної комісії. Оцінювати їх будуть за п’ятьма критеріями: команда, ринок, технологія, продукт, стратегія. 

Стартапи на стадії pre-seed зможуть презентувати свою ідею протягом 3 хв., стартапи на стадії seed – протягом 7 хв. Всіх учасників заходу буде поінформовано завчасно. 

За результатами пітч дня (Pitch Day) кращі стартапи зможуть отримати фінансування від Фонду.

Станом на 26 грудня на веб-порталі Українського фонду стартапів зареєструвалось більше 650 заявників. Ними вже подано більше 150 заявок на отримання грантів, які оцінюють 48 експертів. Кожну заявку оцінює як мінімум двоє незалежних експертів з відповідною експертизою у сфері, в якій подано заявку. 

Більше 40 заявок зараз перебувають на оцінюванні експертів. 32 стартапи вже оцінено, з них 4 отримали високі бали та будуть запрошені на пітч день (Pitch Day). 

Заявки на фінансування приймаються безперервно, а пітч дні будуть проводитись періодично, в залежності від кількості заявок, які отримають високі оцінки експертів.  Метою Фонду є профінансувати не якомога більше заявників, а допомогти саме якісним та перспективним українським стартапам. 

Звертаємо увагу на те, що Фонд не є бюджетною установою, тобто залишки  невитрачених коштів в поточному році не повертаються, а залишаються на рахунку Фонду для фінансування стартапів.