Оголошені стартапи-переможці третього Pitch Day

31 березня у форматі дистанційної відео-конференції відбувся третій пітч, організований Українським фондом стартапів (Ukrainian Startup Fund). Свої ідеї презентували дев‘ять стартапів. Раді повідомити, що на засіданні Наглядової ради Фонду було прийнято рішення профінансувати шість з них, а саме: 

Dooozen.io. Онлайн-сервіс, покликаний звільнити від рутинної роботи та підвищити продуктивність усіх, хто активно працює з мережею LinkedIn. Дозволяє в автоматичному режимі надсилати запрошення в друзі та повідомлення, ефективно працювати із власною мережею контактів завдяки системі тегування, історії пошуку та іншим функціям. В майбутньому планується розробка системи смарт-скорингу, побудованій на основі штучного інтелекту.

Cittart. Це інноваційний маркетплейс, розроблений як мобільний додаток. У Cittart будь-який художник або митець зможе легко розмістити свій арт-об’єкт для продажу, а покупець зможе просто оформити замовлення. Поєднання технологій інтернет магазину і динамічного оновлення стрічки в онлайн режимі дозволяє розкрити бекграунд (історію) і контекст арт-об’єкту, створити глибокий емоційний контент, залучаючи значно вищий відсоток користувачів, підвищити рівень довіри до ціноутворення.

Sprybuild. 3D принтери, полімери та програмне забезпечення для промислових споживачів, що у комплексі дозволяють дешево та швидко виготовляти серійні вироби.

Skyworker. Продукт який пришвидшує найм ІТ спеціалістів в 10 разів з допомогою побудови власного технологічного ком’юніті компаній онлайн. Skyworker автоматизує побудову відносин компанії з релевантними кандидатами. Він надає компаніям (1) пули релевантних кандидатів, (2) покроковий гайд для зрощення їх лояльності (3) аналітичні рекомендації щодо розвитку ком’юніті та швидкого найму.

Caretech Human. Інноваційне IoT рішення для безперервного автоматичного моніторингу здоров’я та виявлення хвороб на самих ранніх стадіях в домашніх умоваx. В основі – унікальні сенсорні технології, що в купі з математичними алгоритмами та штучним інтелектом (AI), зробили можливим детектувати мінімальні концентрації небезпечних маркерів.

DewPocket. Перший портативний пристрій, що перетворює звичайну воду на ефективний проти 99.9% мікробів санітайзер. Будь-де. Будь-коли.

Усі стартапи знаходяться на етапі pre-seed. Це означає, що кожен з них отримає грант на 25000 доларів.

Оцінювали пітчі стартапів члени Конкурсної комісії:

Олександр Романішин. Партнер акселератора ISE Booster, член наглядової ради UVCA (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association).

Олексій Орап. CEO Youscan.

Олександр Арапов. Співзасновник та CPO в 3DLOOK.

Юрій Козік. Підприємець, стартап адвайзер та голова ГО «Еволв». В минулому випускник фінського акселератора Startup Sauna.

Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.

Фелікс Літвінський. Керуючий директор Blackstone LaunchPad.

Андрій Гулий. Головний аналітик Indax.

Основними критеріями оцінки проектів є: команда, ринок, технологія, продукт, стратегія. Повний запис пітчу можна подивитися на нашому офіційному ютуб-каналі за лінком.

Нагадаємо, що Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів, яку можна подати на офіційному сайті за посиланням.