Оголошені стартапи-переможці четвертого Pitch Day

7 квітня у форматі дистанційної відео-конференції відбувся четвертий пітч, організований Українським фондом стартапів (Ukrainian Startup Fund). Свої ідеї презентували вісім стартапів. Раді повідомити, що на засіданні Наглядової ради Фонду було прийнято рішення профінансувати чотири з них, а саме: 

FINMAP. Онлайн-сервіс для фінансового обліку в малому та мікро-бізнесі. Найпростіший спосіб зрозуміти де прибуток, на що бізнес витрачає забагато та спрогнозувати обіг коштів, щоб не потрапити в касовий розрив.

Norm. Підйомний стіл із акрилового каменю з вбудованим живленням та технологією машинного навчання для більш ефективної і здорової роботи.

FlashBeats. Мобільний додаток для створення світлових шоу на домашніх вечірках, музичних та спортивних подій за допомогою синхронізації спалахів смартфонів учасників.

ТОВ СМАРТ-МАК. Розробка, виробництво та реалізація продуктів та сервісів для моніторингу споживання будь яких ресурсів. Пристрої для моніторингу. Хмарний сервіс для візуалізації та аналізу даних. Дає можливість споживачам зрозуміти структуру свого споживання ресурсів.

Усі стартапи знаходяться на етапі seed. Це означає, що кожен з них отримає грант на 50000 доларів.

Оцінювали пітчі стартапів члени Конкурсної комісії:

Олександр Романішин. Радник Міністерства Цифрової Трансформації України, партнер акселератора ISE Booster, член наглядової ради UVCA (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association).

Андрій Гулий. Головний аналітик Indax

Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC

Віталій Гончарук. Засновник Augmented Pixels

Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs

Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital

Ігор Перція. Венчурний партнер TA Venture, керуючий партнер iCLUB, радник Міністерства Цифрової Трансформації України

Основними критеріями оцінки проектів є: команда, ринок, технологія, продукт, стратегія. Повний запис пітчу можна подивитися на нашому офіційному ютуб-каналі за лінком.

Нагадаємо, що Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів, яку можна подати на офіційному сайті за посиланням.