Overview of the Ukrainian technological ecosystem for 1-7 of November 2021

If you would like to read an original article in English you may do so at this link. All credits for preparing material go to our partners from Tech Ukraine.

Що відбулося на українському ринку технологій 1-7 листопада 2021?

R&D, нові офіси в Україні 

 • ELEKS відкрила свій найновіший офіс у Цюріху, Швейцарія, продовжуючи свою глобальну експансію та посилюючи свою присутність у Центральній Європі (докладніше).
 • Avenga Ukraine відкрила новий офіс у Харкові, одному з найбільших ІТ-хабів в Україні. Компанія вже має 8 лабораторій у Львові, Києві, Вінниці, Черкасах, Хмельницькому, Луцьку, Івано-Франківську та Полтаві (докладніше).
 • dev.ua провела комплексне дослідження у R&D центрах ТОП-20 ІТ-компаній України: EPAM, SoftServe, Sigma Software Group, Ciklum та інших (докладніше).

Венчурний капітал та стартапи

 • Заснована українцями платформа Performance Enablement Platform Rallyware залучила $22 млн від PeakSpan Capital. Rallyware має R&D в Харкові та українських інвесторів у команді, у тому числі Digital Future (докладніше).
 • Український фонд стартапів оголосив 5 переможців 32-го Pitch Day, які отримають фінансування на загальну суму $250 000: ComeBack Mobility, Lab24.com.ua, Silentbox, IBeauty, HoldYou (докладніше).

Новини екосистеми

 • У Лісабоні стартував перший в історії український павільйон на Web Summit, а 12 стартапів, які відібрали USF та CRDF Global, представили свої проекти під час конференції (докладніше).
 • Вперше в історії український стартап effa, на 100% екологічна зубна щітка з переробленого паперу, представила проект на Центральній сцені Web Summit. У квітні effa залучила $500 000 від ангельского інвестора з оцінкою $3,5 млн (докладніше).
 • 20 українських технологічних підприємців увійшли до ТОП-100 найбагатших українців за версією «Нового времени». Серед них: Макс Поляков – Firefly Aerospace, Влад Яценко – Revolut, Владислав Чечоткін – rozetka.ua, Лідер, Литвин, Шевченко – Grammarly, Олег Рогінський – People.ai, Тарас Кицмей – Softserve, Катерина Костерєва – Terrasoft (докладніше).
 • В рамках ІТ Арени Львівський ІТ Кластер у партнерстві з Програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (CEP) запустили проект Lviv Tech, який пропонує ефективний інструмент в один клік для зв’язку з технологічними компаніями, консалтинговими агенціями та постачальниками послуг від стрімко зростаючого технологічного центру України – Львів (докладніше).
 • Україна та Європейський Союз підписали угоду про участь нашої країни в програмі ЄС «Креативна Європа» (2021-2027) (докладніше).
 • TechUkraine взяв участь у міжнародному заході «Інноваційні рішення в цифровій економіці: Німеччина – Україна», де обговорювався розвиток ІТ-сектору України та процес цифровізації економік Німеччини та України (докладніше).

Звіти

 • “Різноманітність у cфері Fintech” від findexable (читати).

Дякуємо команді Tech Ukraine за підготовку матеріалу! Оригінальний запис ви можете прочитати англійською за цим лінком. Переклад та розміщення виконані з дозволу авторів.