Фотозвіт церемонії нагородження переможців першого Pitch Day

За результатами Першого Pitch Day від USF Наглядова Рада Українського фонду стартапів прийняла рішення про надання грантового фінансування 8 стартапам.

Seed грант отримали: 

AeroDrone

GeoDesign.info

Field BI

ПравоМен

Framiore 

BIOC

Pre-seed грант одержали Pytag та BioBin.

У п’ятницю, 21 лютого, їх привітав Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та директор Українського фонду стартапів Павло Карташов на території інноваційного парку Unit.City. Автори найкращих бізнес-ідей отримали відповідні сертифікати.

 

Президент України Володимир Зеленський привітав переможців та виступив з мотиваційною промовою, в якій сказав: «Більшу частину свого свідомого життя я присвятив генерації та пошуку нових та дуже розумних, цікавих, крутих ідей. Я знаю чого вартують ідеї у наш час! В 21 сторіччі вони –  найцінніші, адже гарних ідей та важливих інтелектуальних рішень потребують всі: і маленький бізнес, і потужні корпорації; і маленькі міста, і великі мегаполіси. Гарним ідеям потрібна підтримка – підтримка держави і віра в людей та їх ідеї. Наша земля дуже багата не лише надрами, а й талановитими людьми. Український фонд стартапів фінансує інвестиційні проекти у різних сферах, які поліпшать життя як окремих секторів, так і звичайних людей. Це допомога маленькому бізнесу стати великим! Ми хочемо, щоб підприємці змогли втілити свої сміливі мрії і нашу спільну мрію про нову, сучасну, прогресивну Україну. Я не бачу жодних причин, які б завадили Україні стати найбільшим стартап-хабом у Європі. Давайте зробимо це разом!»

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук зауважив: «Так сталося, що протягом десятиліть були створені умови, які стимулювали людей від’їжджати та реалізовувати свої таланти деінде. В рейтингу інновацій Україна на 47 місці. Чому так відбувається? Наше завдання – зробити Україну місцем, де стартапи будуть народжуватися і куди з усього світу будуть хотіти приїжджати. Тому Український фонд стартапів – один з  пріоритетних проектів, над яким ми, як уряд, працюємо в першу чергу. Перший конкурс показав, що держава може подавати стандарти, які формують довіру. Впевнений, що на наступний конкурс прийде ще більше команд, ще більше крутих людей! Зростайте в Україні, творіть в Україні! Давайте зробимо Україну країною стартапів, креативу, розвитку разом!»

Директор USF Павло Карташов розповів про роботу фонду: «Я відчуваю надзвичайне натхнення, дивлячись на результати нашої спільної роботи, яка не залишилася на папері, і можу впевнено сказати – програма фонду працює і прямо зараз усі бачать перші результати. Усі переможці були обрані відповідно до прозорої процедури, оцінені незалежними експертами з ринку стартапів  та венчурного капіталу. Можемо констатувати, що конкурс відбувся об’єктивно та неупереджено. Фонд працює за найкращими світовими практиками і втілює державну програму діджиталізації. Весь документообіг фонду є електронним і це дозволяє опрацьовувати заявки та приймати рішення про фінансування в найкоротші терміни. Станом на сьогодні було отримано більше 1200 заявок,а число експертів становить більше 100 осіб. Ми активно співпрацюємо з бізнесом, з міжнародними партнерами і намагаємося виявити найбільш пріоритетні інноваційні сфери, які потребують фінансування. Також ми розвиваємо партнерську мережу і зараз триває робота з підписання меморандумів з ключовими учасниками екосистеми і всі стартапи, які зареєстровані на нашому порталі отримають можливість альтернативного фінансування.»

Вітаємо переможців!

Місія USF полягає в розвитку стартап-культури та підтримці  інноваційних проектів, допомозі найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.