Підсумки CES 2022 – враження від учасників та нові можливості

10 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбувся захід, присвячений підсумкам International Consumer Electronics Show 2022.

CES – це найбільша технологічна конференція у світі, яка традиційно проводиться в Лас-Вегасі, а участь у ній беруть понад 100 тисяч відвідувачів щороку.

Цього року делегація кращих українських стартапів, відібраних експертами USF, WNISEF та UVCA, також взяла участь в CES 2022, де представляли інноваційний потенціал та стартап-екосистему України, а також презентували свої проєкти в рамках українського павільйону.

У CES 2022 Debriefing Event взяли участь представники організацій, що займаються пошуком, відбором та підготовкою найкращих стартапів до участі у СES. Це, зокрема, USF, Western NIS Enterprice Fund, Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association (UVCA), VentureWell, GIST та ін.

Під час заходу учасники CES 2022 поділились своїми враженнями від конференції та розповіли історії успіху своїх стартапів – Qudi, Neverdark, Effa, Manna, Esper Bionics, Unlink VR, Sorbsys, Wider MultiVision, Time for Machine, Recoshelf, nect.

З вітальним словом на заході виступив директор Українського фонду стартапів Павло Карташов: «Наша програма інноваційних ваучерів започаткована не так давно, однак вже довела свою ефективність. Про українські стартапи говорить світ. Ми дуже раді, що спільно з партнерами нам вдалось втілити ідею в реальність – донести світовій спільноті, що Україна багата на інновації, що в нас розвивається стартап-екосистема, і ми маємо чим здивувати світ. Попереду – розширення можливостей для стартапів представити себе всьому світові. Переконаний, що українські інноваційні проєкти мають шанс стати візитівками країни».

Крім того, про можливості для стартапів на 2022 рік розповіли партнери USF – Катерина Дегтяр, Олеся Мальована, Ігор Маркевич та Євгенія Беспалова. Цього року планується глобальне road show для українських стартапів по всьому світу – ExpoDubai, WebSummit, Collision, SXSW та ін.

Відео: https://cutt.ly/aO4Wcb8

Фотогалерея: https://cutt.ly/OO4WTAU