АНОНС: 10 лютого – CES 2022 Debriefing Event – запрошуємо на підведення підсумків

CES 2022 Debriefing Event – це захід, де у всіх присутніх буде можливість познайомитись з іншою стороною CES – поглядом, так би мовити, з-за лаштунків. Адже зовсім нещодавно делегація кращих українських стартапів, підтримана USF, WNISEF та UVCA, повернулася з Лас-Вегасу, де представляла інноваційний потенціал України та стартап-екосистему.

Для чого CES 2022 Debriefing?

Щоб з перших уст почути враження від CES у безпосередніх учасників заходу, послухати історії успіху команд-учасниць, відчути атмосферу CES networking та вирішити для себе, чи варто реєструватись на наступний відбір стартапів для участі у виставці.

Дата і місце заходу:

10 лютого, четвер, з 16:00 до 18:00
На території інноваційного парку UNIT.City (корпус В10, зала NEST)

Організатори:

Український фонд стартапів, Western NIS Enterprice Fund та Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association за підтримки VentureWell та GIST.

Учасники:

В заході візьмуть участь представники організацій, що займаються пошуком, відбором та підготовкою найкращих стартапів до участі у СES, а також українські стартапи, що уже відвідали виставку та готові розповісти багато інсайтів про найвпливовіший глобальний технологічний захід.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/mOKBp4h

Онлайн-трансляція: https://www.youtube.com/watch?v=DDop5qTu-oE&ab_channel=UkrainianStartupFund

P.S. Захід відбудеться з дотриманням всіх необхідних протиепідемічних вимог та чітких правил відповідно до рекомендацій МОЗ України, для 100% безпеки учасників та відвідувачів.