Визначено 8 стартапів-переможців TechBBQ Pitch Day, які представлять Україну на міжнародному фестивалі технологій TechBBQ 2022 у Копенгагені (Данія)

28 липня Український фонд стартапів (USF) спільно з TechBBQ та GIST провели конкурсний онлайн-відбір стартапів для участі в TechBBQ 2022 міжнародному фестивалі технологій, що відбудеться у Копенгагені (Данія) 14-15 вересня 2022 року. 

За результатами TechBBQ Pitch Day, 8 (вісім) кращих стартапів-переможців зможуть взяти участь у заході в Данії у складі української делегації, презентуючи свої проєкти та інноваційний потенціал України на міжнародній арені.

Переможці були відібрані професійним журі, до складу якого входили представники топ-менеджменту Sigma Software Group, SID Venture Fund, Polish-Ukrainian Startup Bridge, Bligson, TECHBBQ, YEP Startup Incubator та інші експерти.

Отже, представниками української стартап-екосистеми на TechBBQ 2022 визначено:

  • S.Lab – виробництво на 100% біорозкладного пакування з технічних конопель та грибного міцелію.
  • GIOS – мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів.
  • Akurateco – white-label платформа для об’єднання і синхронізації платіжних каналів, PCI DSS сертифіковане програмне забезпечення з доступом до бізнес-можливостей платіжної індустрії без інвестицій у власну розробку.
  • i3 Engineering  – цілісне рішення для проектів Розумний Будинок та автоматизації бізнесу, яке складається з контролерів, що встановлюються на DIN-рейку, програмного забезпечення і власного мобільного додатку.
  • zeely.app – мобільний додаток для просування бізнесу із зручними маркетинговими інструментами для немаркетологів: конструктор сайтів з генерацією контенту, запуск реклами на Facebook, Instagram, Google та YouTube, вбудована CRM-система та аналітика.
  • SmartZavod – повністю автоматизований багатофункціональний верстат, який підтримує автоматичну зміну 9 абсолютно різних інструментів для професійного друку та має функцію безперервного друку для передових та інженерних матеріалів.
  • Qela App– аналітичний інструмент для розробки та проведення політичних або соціальних кампаній з метою підвищення їх ефективності за допомогою системи голосування та механізму гейміфікації для управління мотивацією прихильників.
  • AirLaw.Pro – персоналізований, проактивний, безкоштовний сервіс підтримки авіапасажирів, створений з використанням АІ технологій для захисту прав клієнтів.

Запис заходу: https://youtu.be/PjCDsHw_FFc

Додатково:

TechBBQ 2022 – це міжнародний захід (виставка-фестиваль технологій) з понад 200 спікерами світового рівня, більш як 300 інвесторами та 600 корпораціями з усього світу. Основна мета заходу – зібрати та зміцнити екосистему європейських стартапів шляхом створення спільнот професіоналів-однодумців, а головне — об’єднати стартапи, які шукають фінансування, та інвесторів у пошуках нових можливостей для бізнесу.