Ще більше українських стартапів мають шанс взяти участь у міжнародному фестивалі технологій TechBBQ 2022 в Данії: Pitch Day – 28 липня

Незважаючи на війну, Український фонд стартапів (USF) продовжує докладати зусиль для підтримки національної стартап-екосистеми та допомоги українським стартапам в такий складний період.

Зокрема,  USF спільно з партнерами надає можливості стартапам брати участь в міжнародних виставках, конференціях, експозиціях чи інших міжнародних подіях, представляючи свої проєкти та екосистему України на світовій арені.

Серед таких заходів – міжнародний фестиваль технологій TechBBQ 2022, що відбудеться у Копенгагені (Данія) 14-15 вересня 2022 року. 

Тепер ще більше українських стартапів мають шанс взяти участь у цій масштабній події: організатори (USF за підтримки TechBBQ та GIST) доклали максимум зусиль, щоб представляти свої продукти та Україну на виставці могли якомога більше стартапів.

Нагадаємо, що раніше конкурсний відбір на участь в TechBBQ 2022 мав відбутися 8 липня, а долучитися до українського павільйону в Данії повинні були 4 команди-переможці.

Однак, Pitch Day було перенесено, щоб організувати можливість розширити кількість учасників української делегації серед стартапів.

Тож, тепер вдвічі більше команд українських стартапів поїдуть у Данію та продемонструють інноваційний потенціал України міжнародній спільноті.

У четвер, 28 липня, о 13:00 відбудеться довгоочікуваний онлайн-Pitch Day українських стартапів для участі в TechBBQ 2022, за результатами якого будуть відібрані 8 команд-переможців. 

За можливість стати частиною української делегації на TechBBQ 2022 позмагаються 16 стартапів, попередньо відібраних з близько 50 поданих заявок за відповідністю встановленим критеріям участі. Це:

 • i3 Engineering – цілісне рішення для проектів Розумний Будинок та автоматизації бізнесу, яке складається з контролерів, що встановлюються на DIN-рейку, програмного забезпечення і власного мобільного додатку.
 • S.Lab – виробництво на 100% біорозкладного пакування з технічних конопель та грибного міцелію.
 • Ademrius – веб-платформа, що дозволяє автоматизувати роботу медичних установ через впровадження онлайн запису на прийом до лікаря та ведення електронної історії хвороби пацієнта.
 • Fruittorg – B2B фруктово-овочевий маркетплейс, що об’єднує виробників фруктів та овочів з покупцями – оптовиками та супермаркетами, horeca, переробними підприємствами тощо, спрощуючи процес торгівлі для них.
 • WheelKeep – невидима система преміум-класу для захисту велосипедів від крадіжок, створена велосипедистами – для велосипедистів.
 • AirLaw.Pro – персоналізований, проактивний, безкоштовний сервіс підтримки авіапасажирів, створений з використанням АІ технологій для захисту прав клієнтів.
 • tellMe.place – платформа, спрямована на боротьбу зі світовою епідемією самотності, де користувачі можуть поділитися своєю історією та отримати необхідну підтримку.
 • Qela App – аналітичний інструмент для розробки та проведення політичних або соціальних кампаній з метою підвищення їх ефективності за допомогою системи голосування та механізму гейміфікації для управління мотивацією прихильників.
 • Akurateco – white-label платформа для об’єднання і синхронізації платіжних каналів, PCI DSS сертифіковане програмне забезпечення з доступом до бізнес-можливостей платіжної індустрії без інвестицій у власну розробку.
 • MISU – система моніторингу здоров’я та смарт-пристрій, який аналізує ваше здоров’я та за допомогою спеціальних алгоритмів будує прогноз до настання критичної ситуації у людини.
 • AutoBI – онлайн-сервіс, що зменшує витрати на обслуговування парків техніки та обладнання підприємств завдяки комплексному контролю, всебічному аналізу діяльності та прогнозу стану технічних засобів. 
 • GIOS– мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів.
 • zeely.app – мобільний додаток для просування бізнесу із зручними маркетинговими інструментами для немаркетологів: конструктор сайтів з генерацією контенту, запуск реклами на Facebook, Instagram, Google та YouTube, вбудована CRM-система та аналітика.
 • SmartZavod – повністю автоматизований багатофункціональний верстат, який підтримує автоматичну зміну 9 абсолютно різних інструментів для професійного друку та має функцію безперервного друку для передових та інженерних матеріалів.
 • UniGroups – набір мікросервісів для організації навчального процесу та покращення життя як студентів, так і викладачів.
 • The Great Catalog – маркетплейс 3D моделей для дизайнерів та архітекторів.

Оцінювати команди стартапів буде професійне журі, до складу якого входять:

 • Valery Krasovsky – Co-Founder & CEO Sigma Software Group, General Partner SID Venture Fund.
 • Mykhailo Khaletskiy – USF expert, Mentor of the Polish-Ukrainian Startup Bridge.
 • Andriy Zaikin – CEO at YEP Startup Incubator.
 • Tom Voorneveld – Founder and CEO, Bligson.
 • Nicklas Pavoncelli – Global Partnership Manager, TECHBBQ.

В результаті пітчингу 8 переможців отримають квитки на участь у TechBBQ 2022 та безкоштовний стенд для презентації своїх проєктів.

Трансляція заходуна офіційному Youtube-каналі Фонду: https://youtu.be/PjCDsHw_FFc

Додатково:

TechBBQ 2022 – це міжнародний захід (виставка-фестиваль технологій) з понад 200 спікерами світового рівня, більш як 300 інвесторами та 600 корпораціями з усього світу.

Основна мета заходу – зібрати та зміцнити екосистему європейських стартапів шляхом створення спільнот професіоналів-однодумців, а головне — об’єднати стартапи, які шукають фінансування, та інвесторів у пошуках нових можливостей для бізнесу.