8 липня – Pitch Day українських стартапів для участі в наймасштабнішому фестивалі технологій – TechBBQ 2022 (Копенгаген, Данія)

8 липня Український фонд стартапів (USF) за підтримки TechBBQ проведе публічний відбір українських стартапів для участі в наймасштабнішому фестивалі технологій TechBBQ 2022, що відбудеться у Копенгагені (Данія) 14-15 вересня 2022 року.

За можливість стати частиною української делегації та представити свій продукт на TechBBQ 2022 в рамках українського павільйону будуть змагатись 8 стартапів, попередньо відібраних з близько 50 поданих заявок за відповідністю встановленим критеріям участі.

В результаті пітчингу буде обрано 4 переможці, які отримають квитки на участь у TechBBQ 2022 та безкоштовний стенд для презентації своїх проєктів міжнародній аудиторії.

TechBBQ Pitch Day відбудеться у п’ятницю, 8 липня, о 13:00, в онлайн-форматі.

Команди, презентації яких будуть на пітчингу:

  • i3 Engineering – цілісне рішення для проектів Розумний Будинок та автоматизації бізнесу, яке складається з контролерів, що встановлюються на DIN-рейку, програмного забезпечення і власного мобільного додатку.
  • S.Lab – виробництво на 100% біорозкладного пакування з технічних конопель та грибного міцелію.
  • Ademrius – веб-платформа, що дозволяє автоматизувати роботу медичних установ через впровадження онлайн запису на прийом до лікаря та ведення електронної історії хвороби пацієнта.
  • Fruittorg – B2B фруктово-овочевий маркетплейс, що об’єднує виробників фруктів та овочів з покупцями – оптовиками та супермаркетами, horeca, переробними підприємствами тощо, спрощуючи процес торгівлі для них.
  • WheelKeep – невидима система преміум-класу для захисту велосипедів від крадіжок, створена велосипедистами – для велосипедистів.
  • AirLaw.Pro – персоналізований, проактивний, безкоштовний сервіс підтримки авіапасажирів, створений з використанням АІ технологій для захисту прав клієнтів.
  • tellMe.place – платформа, спрямована на боротьбу зі світовою епідемією самотності, де користувачі можуть поділитися своєю історією та отримати необхідну підтримку.
  • Qela App – аналітичний інструмент для розробки та проведення політичних або соціальних кампаній з метою підвищення їх ефективності за допомогою системи голосування та механізму гейміфікації для управління мотивацією прихильників.

Трансляція заходу – на офіційному Youtube-каналі Фонду.

Додатково:

TechBBQ 2022 – це міжнародний захід (виставка-фестиваль технологій) з понад 200 спікерами світового рівня, більш як 300 інвесторами та 600 корпораціями з усього світу.

Основна мета заходу – зібрати та зміцнити екосистему європейських стартапів шляхом створення спільнот професіоналів-однодумців, а головне — об’єднати стартапи, які шукають фінансування, та інвесторів у пошуках нових можливостей для бізнесу.