USF спільно з партнерами розпочали прийом заявок від українських стартапів на участь у WebSummit 2022 (Португалія)

Український фонд стартапів (USF) спільно з GIST (Ініціатива «Глобальні інновації через науку та технології» – Global Innovation through Science and Technology initiative) оголошують про початок відбору стартапів-учасників офіційної української делегації на Web Summit 2022 – найбільшої технологічної конференції у світі, що відбудеться у місті Лісабон (Португалія) з 1 по 4 листопада 2022 року.

Web Summit – це щорічна міжнародна конференція у сфері ІТ, що об’єднує керівників, засновників і провідних експертів глобальних компаній, найбільш багатообіцяючих стартапів, впливових інвесторів і провідних журналістів, сповнений нових ідей і свіжих перспектив.

Web Summit щороку збирає понад 70 тисяч відвідувачів – представників технологічної індустрії з усього світу. 2000+ стартапів та понад 2500 представників медіа в одному місці. Понад 900 спікерів, серед яких CEO та засновники таких компаній, як Binance, Revolut, Techstars, Checkout, Twitch та багато інших.

Цього року на Web Summit 2022 USF спільно з партнерами організовують найбільшу делегацію стартапів в історії, до якої увійдуть 24 команди українських стартапів.

Умови участі:

  • наявність готового продукту або послуги (макет/ прототип / тощо);
  • засновник володіє англійською (або є англомовний представник);
  • команда не брала участь у делегації стартапів в рамках програми Інноваційного ваучера для участі у WebSummit 2021 (окрім випадків нової стадії Вашого проєкту чи півоту).

Усі відібрані стартапи-переможці отримають безкоштовний стенд та вхідні квитки на WebSummit, а партнер Фонду – GIST додатково надасть фінансову підтримку для 8 стартапів на закриття витрат на проїзд та проживання.

Більше деталей та форма заявки за посиланням: https://usf.com.ua/websummit-2022-ukrainian-startups-open-call/

Дедлайн подачі заявок: 4 серпня 2022 року.

Окрім делегації стартапів, Україна буде дуже потужно представлена на WebSummit 2022 : український стенд та ряд подій організовуються спільно з UNIT.City, UFuture, Ukrainian Hub, ЕВА, Iplace.agency, WhiteRocks, Flyer One Vеntures, Sigma Software, Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством закордонних справ України та Посольством України в Португалії.