WebSummit 2022: Ukrainian Startups Open Call

‘The best technology conference on the planet’, - Forbes.

У місті Лісабон (Португалія) з 1 по 4 листопада 2022 року відбудеться щорічна міжнародна конференція у сфері ІТ – Web Summit 2022.

Web Summit – найбільша технологічна конференція у світі. Захід об’єднує керівників, засновників і провідних експертів глобальних компаній, найбільш багатообіцяючих стартапів, впливових інвесторів і провідних журналістів, сповнений нових ідей і свіжих перспектив.

Web Summit об’єднає понад 70 тисяч відвідувачів – представників технологічної індустрії з усього світу. 2000+ стартапів та понад 2500 представників медіа в одному місці. Понад 900 спікерів, серед яких CEO та засновники таких компаній, як Binance, Revolut, Techstars, Checkout, Twitch та багато інших.

Український фонд стартапів спільно з GIST організовують найбільшу делегацію стартапів за всю історію, до якої увійдуть 24 команди українських стартапів.

Усі відібрані стартапи отримають безкоштовний стенд та вхідні квитки на WebSummit, а партнер Фонду – GIST додатково надасть фінансову підтримку для 8 стартапів на закриття витрат на проїзд та проживання.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, переконайтесь в тому, що:

  • Ви готові продемонструвати готовий продукт або послугу (макет/ прототип / тощо);

    1
  • У Вас є засновник, який володіє англійською (або англомовний представник);

    2
  • Ви не брали участь у делегації стартапів в рамках програми Інноваційного ваучера для участі у WebSummit 2021 (окрім випадків нової стадії Вашого проєкту чи півоту).

    3

Форма Заявки: https://portal.usf.com.ua
Період прийому Заявок: 25 липня – 4 серпня.

Більше про подію: https://websummit.com

Окрім делегації стартапів Україна буде дуже потужно представлена на WebSummit 2022. Український стенд та ряд подій організовуються спільно з UNIT.City, UFuture, Ukrainian Hub, ЕВА, Iplace.agency, WhiteRocks, Flyer One Vеntures, Sigma Software, Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством закордонних справ України та Посольством України в Португалії.

Якщо Ви бажаєте долучитись до підтримки стартапів – пишіть сюди: [email protected].

Якщо ж хочете підтримати українську делегацію – пишіть сюди: [email protected] / [email protected].