Український фонд стартапів виокремлює та посилює сферу біотехнологій

У зв’язку з частими запитами на інноваційні рішення у сфері біотехнологій з боку багатьох компаній в рамках проекту “Корпоративні інновації” Український Фонд Стартапів виокремлює та посилює напрям “Біотехнології”. Це дозволить Фонду виокремити та відфільтрувати саме ті ініціативи, які будуть релевантними для корпорацій. Відповідна категорія (Вiotechnology) уже запущена на вебпорталі УФС. 

Партнерами ініціативи є ROSHEN та МХП. Запрошуємо до співпраці експертів у згаданому напрямку. Ви можете подати свою кандидатуру за цим посиланням

«Напрямок біотехнологій дуже перспективний, а запит на інновації в сфері біотехнологій – величезний. За інвестиційною привабливістю біотехнології наздоганяють IT-індустрію. У світі біотехнологічний розвиток набирає все стрімкіших обертів. Що стосується України, тут наразі значних проривів у цій сфері поки що немає, але є постійні розробки. Тому важливо сформувати довкола цього напряму інновацій активну спільноту, в межах якої обмін досвідом відбуватиметься швидко та ефективно, аби держава, бізнес і суспільство йшли в ногу з часом», – коментує нову ініціативу директор УФС Павло Карташов.

Довідка

ROSHEN – один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні та Східній Європі, входить у тридцятку найбільших виробників кондитерських виробів світу.

МХП – провідний агроіндустріальний холдинг в Україні та один з найбільших виробників зерна і м’яса птиці в країні зі значним потенціалом зростання.