Корпоративні інновації

Бізнес сильніший, коли він підтримує одне одного. Тож давайте співпрацювати разом!

Спільна ініціатива Українського Фонду стартапів (USF) та Європейської Бізнес Асоціації (EBA), метою якої є вирішення проблемних питань українського та міжнародного бізнесу через впровадження та імплементацію інноваційних продуктів та рішень, які пропонують українські стартапи.
Розуміючи, що сучасні компанії шукають рішення для оптимізації бізнесу та нерідко, через брак комунікації всередині екосистеми, можуть не знати про наявність цікавих та доступних рішень, USF у тісній співпраці з EBA започатковує ініціативу з пошуку стартапів, які можуть бути оптимальними саме для вашого бізнесу.

Ми визначаємо інноваційні рішення для вашого бізнесу та знаходимо найкращі стартапи. Просимо заповнити коротку анкету для кращого розуміння проблем та пошуку рішень саме для Вашого бізнесу.

Корпорація
  0-2020-100100-300300-10001000+

  Контактна особа компанії:
  Оптимізаційні рішення


  ТакНіІнше (вкажіть)

  ТакНіІнше (вкажіть)

  AR/VRBig dataeGovernmentFintech / LegaltechАгротехнологіїБезпекаБлокчейнЕнергетика та екологіяМедіа та рекламаОсвітні технологіїОхорона здоров'яПромисловістьРоздрібна торгівляСпосіб життяШтучний інтелектБіотехнологіїІнше (вкажіть)  3 міс.6 міс.24 міс.Не обмежується часомІнше (вкажіть)

  ПілотуванняПідписання контрактуІнвестиціїАкселераціяІнше (вкажіть)

  спасибі що заповнили форму

  У разі виникнення питань, звертайтесь до:

  Світлана Петрашко - Партнерства в USF
  Семен Лисенко - Керівник департаменту з питань членства в EBA