Український фонд стартапів та Prozorro.Продажі розпочали співпрацю в рамках програми SaveUАStartups

Український фонд стартапів (USF) та Prozorro.Продажі розпочали спільну роботу в рамках програми SaveUАStartups.

Зокрема, 21 липня було підписано відповідний Меморандум про партнерство та співпрацю з ДП “Прозорро.Продажі” — системою онлайн-аукціонів та сучасною ІТ-компанією, яка, завдяки технологічним рішенням, допомагає підвищити прозорість процесів продажу та ефективність управління державним та комунальним майном.

Відповідно до Меморандуму, двостороння співпраця буде спрямована на розвиток інноваційного підприємництва в Україні, сприятиме збереженню та підтримці діяльності стартапів в Україні, в першу чергу під час війни.

Зокрема, команда “Прозорро.Продажі” допомагатиме стартапам із релокацією до безпечних територій, адже у березні 2022 року ДП за ініціативи Мінекономіки, спільно з маркетплейсом E-Tender запустили платформу цифрової взаємодії для допомоги з релокації бізнесу – relocate.prozorro.sale.

Крім того, експерти “Прозорро.Продажі” ділитимуться досвідом побудови та управління стартапами з підприємцями та братимуть участь у спільних проєктах, подіях, зустрічах як ментори. Приміром, на початку липня Prozorro.Продажі уже долучались до участі в Science&Business Startup Hackathon, організованому USF спільно з МОН.

Довідково:

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Прозорро.Продажі — державне підприємство, що знаходиться у державній власності та підпорядковується Міністерству економіки. Держпідприємство є адміністратором електронної торгової системи, в якій відбуваються онлайн-аукціони з продажу та здачі в оренду майна. ДП «Прозорро.Продажі» гарантує безпечність торгів, неможливість втручання в їхній перебіг та рівний доступ кожного учасника до участі в аукціоні.