Результати «Science&Business Startup Hackathon»: 7 кращих інноваційних проєктів отримали шанс на реалізацію своїх ідей

2 липня завершився інтенсивний 6-денний Science&Business Startup Hackathon від Українського фонду стартапів та Міністерства освіти і науки України.
Це онлайн-захід для науковців, стартапів та підприємців з інноваційними ідеями чи вже з існуючими проєктами подвійного спрямування в рамках серії Sсience&Business, що регулярно проводяться USF і МОН з метою поєднання наукового та інноваційного потенціалу учасників.
У відкритті заходу 27 червня взяли участь заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов, заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації Віталій Лавров, виконувач обов’язків директора Фонду розвитку інновацій Юрій Драчук, виконавча директорка Національного фонду досліджень України Ольга Полоцька та інші почесні гості.
На участь у хакатоні було подано понад 100 заявок від представників університетів, наукових установ, студентів, а також середнього та малого бізнесу. Це втричі більше, ніж кількість бажаючих у попередні роки.
Професійними експертами було відібрано 7 команд з інноваційними пропозиціями, технологічними продуктами, модернізованими послугами, які мають актуальні на сьогодні рішення для повоєнного відновлення України та прагнули отримати новий досвід, знання та навички у провідних сферах діяльності стартапів для комерціалізації своїх напрацювань.
Відповідно до програми, учасники мали можливість протягом одного робочого тижня опрацьовувати власні ідеї із профільними менторами, кращими іноземними та українськими експертами, та презентували їх на завершальному пітчі, де були присутні інвестори та галузеві експерти зі світу стартапів та бізнесу. Це також був шанс для команд отримати фахову консультацію представників USF з підготовки проєктів до подання заявки на отримання до 35 000$ безповоротної фінансової допомоги за новою програмою грантової підтримки проєктів подвійного призначення від Фонду розвитку інновацій.
За результатами хакатону команди отримали призи від партнерів заходу:
- Amazon Web Services – 10.000$ кредитів AWS для розвитку свого інноваційного проєкту – для усіх 7 команд-учасників.
- Demium – міні-програма, що включає: 1) роботу з зовнішніми менторами (5 годин на кожен стартап), 2) доступ до начальних матеріалів для стартапу, 3) фаст-трек на зустрічі з інвесторами та венчурним фондом – для проєктів «Мері Поппінс», «ClinCaseQuest» та ще одного проєкту, який обирає команда.
- SkillUp – менторська консультація з бізнесу/маркетингу/менеджменту (на вибір) від засновника або топменеджера SkillUP та/або консультація від COO (Виконавчого директора), ТОП-маркетолога, ТОП-PM-а, методистів IT-напрямків, з досвідом на позиції 5+ років у кожного – для проєктів «Мері Поппінс», «Небесний їжак» та «ClinCaseQuest».
Переглянути трансляцію заходу можна на ютуб-каналі Фонду: https://www.youtube.com/watch?v=W8vjZ8BXHVM…