Запрошуємо інноваційні проєкти подвійного спрямування на 6-денний Sсience&Business Startup Hackathon від USF і МОН

З 27 червня по 02 липня 2022 року відбудеться 6-денний інтенсивний онлайн-хакатон для науковців, стартапів та підприємців з інноваційними ідеями чи вже з існуючими проєктами подвійного спрямування.

Sсience&Business Startup Hackathon організовує Український фонд стартапів спільно з Міністерством освіти і науки України в рамках серії заходів Sсience&Business, що проводяться з метою поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів та медіа, пошуку інноваційних ідей та рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій.

6-денний Sсience&Business Startup Hackathon – це захід, під час якого кожен охочий зможе спробувати свої сили у створенні інноваційних проєктів подвійного спрямування та докласти зусиль до післявоєнного відновлення економіки України.

USF запускає відповідну програму безповоротної фінансової підтримки у формі грантів для проєктів подвійного спрямування, що відповідають запиту як приватних осіб, так і держави, у розмірі до 35 000$ для кожного проєкту.

У Sсience&Business Startup Hackathon візьмуть участь кращі іноземні та українські експерти. Тож це унікальна можливість отримати знання щодо побудови масштабних інноваційних проєктів, прослухати не лише теоретичну інформацію та почути корисні інсайди від фахових спікерів, але й одразу спробувати знання на практиці.

Програмою також передбачено індивідуальне менторство та цілеспрямована допомога профільних спеціалістів у побудові інноваційних проєктів подвійного призначення, підготовку до пітчів, нетворкінг тощо.

Інтенсивний онлайн-хакатон міститиме 5 вузькогалузевих сесій з Маркетингу, Продажів, Фінансів, Формування команди та Стратегії.

Головним критерієм відбору проєктів-учасників заходу є вплив на відновлення України за ключовими напрямами:

• Безпека
• Гуманітарна та соціальна підтримка
• Інноваційна медицина
• Відновлення економіки, підтримка SME
• Освіта
• Відбудова інфраструктури
• Культура

Учасники матимуть можливість протягом 6 днів опрацьовувати свою ідею з профільними менторами та презентувати її на фінальному Пітчі перед інвесторами і галузевими експертами зі сфери стартапів та бізнесу, а також отримати інформацію про існуючі формати підтримки для науковців та інноваторів.

Тож, запрошуємо науковців та стартаперів з інноваційними рішеннями, технологічними продуктами, модернізованими послугами або бізнес-моделями, які мають інноваційні рішення для повоєнного відновлення України та прагнуть отримати новий досвід, знання та навички у ключових сферах діяльності стартапів для комерціалізації своїх напрацювань.

Участь в Sсience&Business Startup Hackathon – free of charge – за умови попередньої реєстрації та проходження відбору.

Прийом заявок – до 20 червня 2022 включно.

Реєстраційна формаhttps://usf.com.ua/ssience-business-startuphackathon/