14.05.2025
Український фонд стартапів провів одинадцятий Pitch Day

11 вересня Український фонд стартапів провів одинадцятий Pitch Day. Захід відбувся у офлайн форматі на території інноваційного парку UNIT.City. Із презентаціями (пітчами) виступило 11 стартапів. Всі з них на етапі seed (претендують на державне грантове фінансування у розмірі 50 000 доларів кожен).
Захід розпочався з привітання та запрошення освітніх стартапів для партнерства від т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета:
“Сьогодні, під час зміни світового укладу, пандемії, масштабної софтизації та цифровізації, мене дуже тішить, що в кожному з присутніх проєктів є елемент прогресивності. Мені дуже приємно, що Український фонд стартапів стоїть на вістрі виведення нових, передових, підприємницьких і молодіжних ініціатив на український та світовий ринки. Та особливо приємно бачити серед них саме освітні стартапи, які допоможуть реалізувати наш спільний з Фондом інноваційний проєкт - Підприємницький університет. Більше 150 українських вишів вже подали заявки для участі у програмі і вже 90 з них пройшли підготовку. Ви напевне помітили в моїй руці папку і це не шпаргалки. Це анотації стартапів, з якими я хочу познайомитися особисто: WizzyLab, Мій Клас та Highers. Офіційно запрошую вас в Міністерство для початку співпраці!”
[gallery link="none" columns="1" size="full" ids="7791"]
Урочисту частину завершив CEO UNIT.City Домінік Піоте:
“Потрібно 3 речі, щоб створити круту екосистему в галузі інновацій. По-перше, треба мати талант. Це ви, друзі. Бо якби не було таланту, нічого б не було. Найдивовижніша річ, яку я побачив, приїхавши до України – талановиті люди. Якщо поспостерігати за історією розвитку науки в Україні – побачиш глибокий емоційний зв’язок з наукою, що робить це місце абсолютно унікальним. Друга річ, яку треба мати – гроші. Це те, що дає ЮСФ – допомогу в цьому. Якщо не маєш грошей – можеш мати безліч ідей, яких завгодно, але чи справдяться вони? Український уряд інвестиціями дає підтримку молодим підприємцям вже рік, це же 11-ий пітч. Хто би міг подумати? Рухаєтеся зі швидкістю стартапа! Повірте мені, як французькому американцю – це надзвичайно. Третє, що вам потрібно – бунтарський дух та тип мислення. Щоб бути підприємцем, потрібно бути революціонером, треба хотіти змінювати світ, робити по-новому. Не цікаво, коли ви робите стартап, який є копією якоїсь вже існуючої ідеї. Значно краще створювати щось принципово нове! Unit.City – це платформа, створена саме для таких ідей. Бажаю вам удачі, гарних пітчей, але майте на увазі: пітч – лише етап, далі потрібно довести справу до кінця, втілити ідею. Це та обіцянка, яку Фонд очікує, що ви виконаєте. Вам дають гроші, ви – талановиті хлопці, тож ваш обов’язок втілити ідеї, стати глобальною компанією. Вперед, Україно!”
[gallery link="none" size="full" columns="1" ids="7793"]
Хто оцінював?
- Станіслав Под'ячев. Керуючий партнер Blockchain Lab.
- Андрій Гулий. Головний аналітик Indax.
- Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
- Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.
- Андрій Заікін. CEO в YEP startup incubator.
- Андрій Зінчук. Керуючий директор Demium.
- Олеся Мальована. Директор підрозділу Startup Grind Dnipro.
Результати
За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):- LookSize. Сервіс для визначення розміру без примірки в інтернет магазинах одягу та взуття, який працює у вигляді віджету і збільшує конверсію на 270% і зменшує повернення на 28%.
- HackenProof. SaaS платформа для організації баг баунті програм та координації вразливостей. Шляхом залучення спільноти етичних хакерів та автоматизації бізнес-процесів ми розробляємо максимально ефективну платформу для координації виявлення вразливостей в ІТ продуктах на стороні клієнтів.
- Артеріальна осцилографія. Розроблена авторами методика аналізу пульсацій під час вимірювання артеріального тиску для оцінки рівня: адаптаційних можливостей серцево-судинної системи; психоемоційного стресу; порушення ритмічності серцевих скорочень; стану функціонування міокардіально-гемодинамічного гомеостазу, рівеня регуляції і управління станом серцево-судинної системи, активністю та взаємодією різних ланок нервової системи; експертна система для диференціальної діагностики ризиків серцевих, легеневих, психічних, COVID-19 захворювань. Дані бездротово передаються на веб додаток через мобільний або ПК, в залежності від фаху відображається інформація у робочому кабінеті користувача. Полягає у використанні існуючих, при необхідності модернізації, виробництва нових модифікацій вимірювачів тиску.
- Highers. Маркетингова мережа каналів у соціальних мережах для поширення кар'єрних пропозицій серед студентів українських вишів. Ми вже маємо більше 160К охоплення серед 40+ київських університетів та продовжуємо активно зростати. Серед наших партнерів Cisco, ProCredit Bank, P&G, Jooble і багато інших компаній.
- Agrolabs. В Agrolabs ми допомагаємо теплицям збільшити урожай та ефективність використовуючи IIoT сенсори та предиктивну аналітику.
- Dialik. Мобільний додаток, який допомагає попередити небезпечні ускладнення високого артеріального тиску.
- Provizio. Тонометр для вимiрювання внутрiшньочного тиску у хворих на глаукому, в домашнiх умовах, з бездротовою передачею данних у режимi реального часу. Програмне забезпечення Provizio у виглядi двох мобiльних додаткiв для лiкаря та окремо для пацiєнта в режимі реального часу сповіщає лікаря про зміни тиску та інформує його про наявні варіанти зміни лікування.
- Wizzylab. Конструктор онлайн шкіл, який дозволяє викладачам швидко створювати сайт онлайн школи і кабінет студента з прийомом платежів та усім необхідним функціоналом за 5 хвилин без технічних знань. Це як wix для освіти.
- АЛЬТЕР ЕКО ЕЗС. Створення мережі якісних зарядних станцій для електромобілів «АЛЬТЕР ЕКО ЕЗС» та операторського сервісу мобільної системи керування зарядом «SmartPower 4U» на базі вітчизняного виробництва.
- КОНСУЛЬТАНТ. Технологічна онлайн платформа (маркетплейс), яка дає можливість для будь-кого з допомогою мобільного додатку отримати онлайн консультацію з юридичних та бухгалтерських питань, а також отримати контактну інформацію про фахового спеціаліста з метою вирішення конкретного завдання. Разом з тим, можливість для юристів, адвокатів, бухгалтерів, аудиторів, нотаріусів, приватних виконавців, патентних повірених, арбітражних керуючих та інших фахівців надавати онлайн консультаційні послуги, а також отримувати потенційних клієнтів.
- МійКлас. Електронна шкільна платформа ХХI столiття для формування «Нової української школи». Містить освітні матеріали згідно шкільної програми України з української мови, математики, алгебри, геометрії, хімії та інших предметів.