Оголошені стартапи-переможці десятого Pitch Day

28 серпня на території інноваційного парку UNIT.City відбувся десятий пітч, організований Українським фондом стартапів. Свої ідеї презентували 9 стартапів на етапі seed (змагаються за грант у 50 000 доларів кожен). Раді повідомити, що на засіданні Наглядової ради Фонду було прийнято рішення профінансувати два з них, а саме: 

  • TenniRobo. Інноваційний компактний робот для настільного тенісу, який фактично є професійним тренером, керованим за допомогою мобільного додатку. Пристрій з’єднується з мобільним телефоном за допомогою технології Bluetooth, та дозволяє користувачу керувати будь якими параметрами пострілу. Робот здатен створювати дійсно реалістичну поведінку м’яча – таку як створює реальна людина у грі, це є великою перевагою для спортсменів. Мобільний додаток дозволяє створювати власні постріли та об’єднувати їх у персональні програми тренувань З TenniRobo гравці не повинні налаштовувати свій графік тренувань, не залежать від партнера або тренера, та мають змогу заощаджувати до 80$ у тиждень на самостійних тренуваннях. Крім того, це надзвичайно корисний помічник для кожного тренера, бо робот допомагає значно пришвидшити професійний ріст спортсмена та різноманітити тренування.
  • Kray Technologies. Перші в світі автоматичні дрони для внесення засобів захисту рослин і підживлення у польові культури з індустріальною продуктивністю (до 470 Га/день) які зменшують вартість внесення на 90% до приблизно $2/Га (на ринку США). Вони дозволяють фермеру позбутися втрат врожаю, пов’язаних з внесенням, та застосувати нові технології частого підживлення, які обіцяють приріст врожайності на 20-40%.

Хто оцінював?

  • Андрій Гулий. Головний аналітик Indax.
  • Фелікс Літвінський. Керуючий директор Blackstone LaunchPad.
  • Олексій Орап. CEO Youscan.
  • Юрій Козік. Підприємець, стартап адвайзер та голова ГО «Еволв». В минулому випускник фінського акселератора Startup Sauna.
  • Максим Бешлєул. Засновник та CEO компанії MedicalLife.
  • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
  • Станіслав Под’ячев. Керуючий партнер Blockchain Lab.

Основними критеріями оцінки seed проектів є: команда, ринок, технологія, продукт, стратегія. Повний запис дев’ятого пітчу можна подивитися на нашому офіційному ютуб-каналі за лінком.

Нагадаємо, що Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів, яку можна подати на офіційному сайті за посиланням.