Український фонд стартапів проведе 35-ий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 35-ий відбір стартапів для державного фінансування. Свої проєкти презентуватимуть 10 команд на стадії pre-seed, які претендують на грант у розмірі 25 000 доларів США  кожен. Pitch Day відбудеться 3 грудня у форматі онлайн. 

Медіапартнери заходу — спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій InVenture і платформа з об’єднання, посилення та зростання української технологічної екосистеми TechUkraine.

«35-ий пітч завершить цьогорічний сезон презентацій від команд стартапів. Надалі нас чекає підведення підсумків двох років нашої діяльності, які будуть презентовані десятого грудня на одному з наймасштабніших заходів, які ми коли-небудь проводили. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нас особисто», — коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

 • Fintellect. Фінансовий суперінструмент для малих креативних і ІТ агенцій (Київ).
 • Vgreen. Вертикальний розумний сад (Київ).
 • EmployFox. Сервіс для створення відео-вакансій (Харків).
 • Drill. Мобільний додаток для тренувань з тактичної стрільби та самооборони (Київ).
 • JobTailor. Сервіс для оптимізації процесів пошуку роботи та рекрутингу за допомогою штучного інтелекту. Аналітика відповідності резюме вакансії та створення резюме, оптимізованих під опис вакансій (Київ).
 • Pipeliner. Простий інструмент, який допомагає підприємцям малого та середнього бізнесу розбиратися у бізнес-моделі та фінансах своєї компанії (Харків).
 • Alter Ego. Мобільний додаток для психічного здоров’я за допомогою філософських практик (Львів).
 • Provihub. Енергетичний маркетплейс для споживачів газу й електроенергії (Київ).
 • HugeProfit. Система управління товарним бізнесом, яка допоможе збільшити дохід в 3 рази (Харків).
 • TeamSolution. Інноваційне програмне забезпечення для моніторингу робочої активності у сферах, де використовується фізична праця. Створює великі дані, допомагає структурувати робочі процеси, виявляти закономірності аналізувати ефективність праці, застосовується для навчання персоналу, робить невидиме видимим, завдяки чому збільшує прибуток підприємства. Засноване на комп’ютерному зорі та штучному інтелекті (Київ).

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 3 грудня. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:00.

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Станіслав Под’ячев. Керуючий партнер Blockchain Lab.
 • Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в JKR Investment Group.
 • Ігор Руснак. Директор з питань стратегії та розвитку в OTP Bank.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Роман Вілявін. Партнер в Promodo.

Спеціальні призи

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів: UNIT.City і iHUB

Приз UNIT.City це 3 безкоштовні місяці для команди-переможця в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку плюс доступ до його інфраструктури.

Приз iHUB полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Довідка

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

iHUB є одним з провідних українських технологічних хабів, який поєднує сучасний коворкінг, кращі акселераційні програми, створює з нуля івенти будь-якої складності, а також розвиває низку свої стартапів.