USF Annual Meeting 2021

November 24, 2021

У п’ятницю, 10 грудня, з нагоди другої річниці грантової діяльності Українського фонду стартапів відбудеться одна з наймасштабніших подій української стартап-екосистеми – USF Annual Meeting 2021.

Тож ми запрошуємо інвесторів, експертів, стартапи, представників венчурних компаній та бізнесу, а також всіх ключових стейкхолдерів стати її частиною та взяти максимум від участі в USF Annual Meeting 2021.

В рамках заходу заплановано Investors’ Pitch за участі 111 стартапів, які матимуть можливість презентувати свої проекти перед ключовими інвесторами галузі, встановивши при цьому Національний рекорд України.

Реєстрація на участь у пітчингу: https://usf.com.ua/111-startups-open-call-for-startups/

Крім того, під час заходу буде презентовано основні результати діяльності Українського фонду стартапів.

Також, відбудеться презентація книги “20 українських стартапів: історії успіху” за участю засновників кращих українських стартапів, які підкорили глобальні ринки та стали відомими на весь світ.

Формат заходу: офлайн за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://bit.ly/30V5ntm.

Локація: м. Київ, вул. Дорогожицька, 3, UNIT.city, B12, зала Verse.

Дата: 10 грудня 2021 року.

Час: 13:00 (реєстрація); 14:00 (початок заходу).

P.S.: Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних обмежень. Вхід — лише за наявності «зеленого» COVID-сертифікату, негативного результату ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або документу про одужання.