25.07.2022
Ще більше українських стартапів мають шанс взяти участь у міжнародному фестивалі технологій TechBBQ 2022 в Данії: Pitch Day - 28 липня

Незважаючи на війну, Український фонд стартапів (USF) продовжує докладати зусиль для підтримки національної стартап-екосистеми та допомоги українським стартапам в такий складний період.
Зокрема, USF спільно з партнерами надає можливості стартапам брати участь в міжнародних виставках, конференціях, експозиціях чи інших міжнародних подіях, представляючи свої проєкти та екосистему України на світовій арені.
Серед таких заходів - міжнародний фестиваль технологій TechBBQ 2022, що відбудеться у Копенгагені (Данія) 14-15 вересня 2022 року.
Тепер ще більше українських стартапів мають шанс взяти участь у цій масштабній події: організатори (USF за підтримки TechBBQ та GIST) доклали максимум зусиль, щоб представляти свої продукти та Україну на виставці могли якомога більше стартапів.
Нагадаємо, що раніше конкурсний відбір на участь в TechBBQ 2022 мав відбутися 8 липня, а долучитися до українського павільйону в Данії повинні були 4 команди-переможці.
Однак, Pitch Day було перенесено, щоб організувати можливість розширити кількість учасників української делегації серед стартапів.
Тож, тепер вдвічі більше команд українських стартапів поїдуть у Данію та продемонструють інноваційний потенціал України міжнародній спільноті.
У четвер, 28 липня, о 13:00 відбудеться довгоочікуваний онлайн-Pitch Day українських стартапів для участі в TechBBQ 2022, за результатами якого будуть відібрані 8 команд-переможців.
За можливість стати частиною української делегації на TechBBQ 2022 позмагаються 16 стартапів, попередньо відібраних з близько 50 поданих заявок за відповідністю встановленим критеріям участі. Це:
В результаті пітчингу 8 переможців отримають квитки на участь у TechBBQ 2022 та безкоштовний стенд для презентації своїх проєктів.
Трансляція заходу – на офіційному Youtube-каналі Фонду: https://youtu.be/PjCDsHw_FFc
Додатково:
TechBBQ 2022 – це міжнародний захід (виставка-фестиваль технологій) з понад 200 спікерами світового рівня, більш як 300 інвесторами та 600 корпораціями з усього світу.
Основна мета заходу – зібрати та зміцнити екосистему європейських стартапів шляхом створення спільнот професіоналів-однодумців, а головне — об’єднати стартапи, які шукають фінансування, та інвесторів у пошуках нових можливостей для бізнесу.
- i3 Engineering – цілісне рішення для проектів Розумний Будинок та автоматизації бізнесу, яке складається з контролерів, що встановлюються на DIN-рейку, програмного забезпечення і власного мобільного додатку.
- S.Lab – виробництво на 100% біорозкладного пакування з технічних конопель та грибного міцелію.
- Ademrius – веб-платформа, що дозволяє автоматизувати роботу медичних установ через впровадження онлайн запису на прийом до лікаря та ведення електронної історії хвороби пацієнта.
- Fruittorg – B2B фруктово-овочевий маркетплейс, що об’єднує виробників фруктів та овочів з покупцями – оптовиками та супермаркетами, horeca, переробними підприємствами тощо, спрощуючи процес торгівлі для них.
- WheelKeep – невидима система преміум-класу для захисту велосипедів від крадіжок, створена велосипедистами – для велосипедистів.
- AirLaw.Pro – персоналізований, проактивний, безкоштовний сервіс підтримки авіапасажирів, створений з використанням АІ технологій для захисту прав клієнтів.
- tellMe.place – платформа, спрямована на боротьбу зі світовою епідемією самотності, де користувачі можуть поділитися своєю історією та отримати необхідну підтримку.
- Qela App – аналітичний інструмент для розробки та проведення політичних або соціальних кампаній з метою підвищення їх ефективності за допомогою системи голосування та механізму гейміфікації для управління мотивацією прихильників.
- Akurateco – white-label платформа для об’єднання і синхронізації платіжних каналів, PCI DSS сертифіковане програмне забезпечення з доступом до бізнес-можливостей платіжної індустрії без інвестицій у власну розробку.
- MISU – система моніторингу здоров’я та смарт-пристрій, який аналізує ваше здоров’я та за допомогою спеціальних алгоритмів будує прогноз до настання критичної ситуації у людини.
- AutoBI - онлайн-сервіс, що зменшує витрати на обслуговування парків техніки та обладнання підприємств завдяки комплексному контролю, всебічному аналізу діяльності та прогнозу стану технічних засобів.
- GIOS- мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів.
- zeely.app – мобільний додаток для просування бізнесу із зручними маркетинговими інструментами для немаркетологів: конструктор сайтів з генерацією контенту, запуск реклами на Facebook, Instagram, Google та YouTube, вбудована CRM-система та аналітика.
- SmartZavod - повністю автоматизований багатофункціональний верстат, який підтримує автоматичну зміну 9 абсолютно різних інструментів для професійного друку та має функцію безперервного друку для передових та інженерних матеріалів.
- UniGroups - набір мікросервісів для організації навчального процесу та покращення життя як студентів, так і викладачів.
- The Great Catalog - маркетплейс 3D моделей для дизайнерів та архітекторів.
- Valery Krasovsky - Co-Founder & CEO Sigma Software Group, General Partner SID Venture Fund.
- Mykhailo Khaletskiy - USF expert, Mentor of the Polish-Ukrainian Startup Bridge.
- Andriy Zaikin - CEO at YEP Startup Incubator.
- Tom Voorneveld - Founder and CEO, Bligson.
- Nicklas Pavoncelli - Global Partnership Manager, TECHBBQ.
