23.05.2025
Оголошені стартапи-переможці 21-го та 22-го Pitch Day

5 лютого та 5 березня відбулися 21-ий і 22-ий пітчі відповідно, організовані Українським фондом стартапів, щоб обрати стартапи для державного фінансування. Свої ідеї презентували 22 команди. Раді повідомити, що на засіданні Наглядової ради Фонду було прийнято рішення профінансувати 11 з них на загальну суму розміром 350 тысяч доларів США, а саме:
Стартапи на етапі pre-seed (грант 25 000 доларів):
- VR Inn. VR тренінги, для навчання співробітників корпорацій. Мета – замінити відео, паперові та наставницькі навчання на навчання в віртуальній реальності які ефективні на 90%.
- V-Art. ArtTech стартап, онлайн платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва.
- HoldYou. Сервіс психологічної онлайн допомоги. Дозволяє отримати допомогу психолога коли та де завгодно, незалежно від точки на мапі.
- Symptomatical. Платформа, яка допомагає організаціям слідкувати за здоров’ям колективу (працівників, школярів) та планувати безперебійну роботу бізнесу чи навчального процесу попереджуючи спалахи інфекційних захворювань.
- Checki. Розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах та зберіганні її в кишенях. Бізнес зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори, при цьому отримає додатковий маркетинговий інструмент.
- Biobetter. Віртуальний помічник, який надає користувачам рекомендації на основі аналізів крові та дозволяє їм збільшити продуктивність, уповільнити процес старіння та запобігти хворобам.
- My1stJob. Молодіжний job-ресурс, де кандидати та компанії миттєво знаходять один одного за цільовими Soft Skills, системою фільтрів та співставлень.
- Mobiform. Платформа, яка об’єднує покупців, продавців і виробників меблів. Автоматизує маркетинг, виробництво і дозволяє будувати меблі власноруч за допомогою онлайн VR конструктору.
- Tradomatic. Агро маркетплейс. Допомагає фермерам заробляти більше, а витрачати менше. Об’єднує усіх гравців аграрного ринку у єдиному простому боті у Вайбер і Телеграм.
- GIOS Mobile. Мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів. EdTech рішення, що базується на технологіях AІ та machine learning і робить процес навчання більш гнучким та адаптивним.
- Dots Platform. Хмарна технологічна платформа, що дозволяє запустити професійний сервіс доставки їжі за 2 тижні. Сайт та мобільні додатки для замовлень, софт для кухні, кур’єрів і бекофісу. Надається як SaaS, без капітальних вкладень на старті, з оплатою по факту використання.
Хто оцінював?
Примітка: позначки 21 та 22 для розуміння, хто був присутнім на тій чи іншій презентації.- Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv (22).
- Олена Мажуга. Інвестиційний менеджер в Genesis Investments (21).
- Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro (21).
- Ігор Руснак. Директор з питань стратегії та розвитку в OTP Bank (22).
- Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC (21).
- Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures (21, 22).
- Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA (21, 22).
- Максим Бешлєул. Засновник та CEO компанії MedicalLife (22).
- Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners (22).
- Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX (21).
- Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs (21, 22).