Акселераційна програма Українського Фонду Стартапів –

це нові можливості для розвитку стартапів, які надає Фонд.

Мета програми:

допомогти українським стартапам стати успішними глобальними компаніями. Це навчання, менторство, обмін досвідом і якісний нетворкінг з найсильнішими гравцями міжнародної стартап-екосистеми.

Для стартапів:

Стартап має можливість отримати грант до 10 тисяч доларів США від Фонду і заощадити роки спроб та помилок, прискорити свій розвиток завдяки проходженню кращих українських та іноземних акселераційних програм.
Брати участь у грантовій акселераційній програмі Фонду можуть стартапи, які подали заявку на участь у вказаній програмі.
Проте, стартапи, які вже успішно пройшли акселераційну програму Фонду не мають права брати участь повторно. Стартапи можуть претендувати одночасно на грант по основній програмі Фонду та на грант по акселераційній програмі.
Скористайтеся унікальною можливістю!

Для акселераторів:

Акселератор після акредитації Наглядовою Радою Фонду отримує можливість відбирати стартапи з переліку рекомендованих Фондом, які вже пройшли внутрішній комплаєнс, і проводити для них свої акселераційні програми. Отриманий грант на акселерацію кожен стартап повністю сплачує за послуги конкретного акредитованого акселератора.
Реєструйтеся, щоб ознайомитися з Положенням про грантову програму для участі стартапів в акселераційних програмах і подати заявку на акредитацію.

Прийом заявок як від стартапів, так і від акселераторів на акредитацію, відбувається на постійній основі.

Акредитовані акселератори

eō Business Incubators

Startup Wise Guys

Blue Lake Accelerator

Seed Forum Global

Під час акселерації ми надаємо стартапам професійне навчання від провідних Європейських та світових

Innovation Strartup Entrepreneurship

iHUB powered by NUMA

1991 Open Data Incubator

US Market Access Center

FAQ


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ku447349/usf.com.ua/www/wp-content/themes/USF/templates/hackathon.php on line 672

Прийом заявок як від стартапів, так і від акселераторів на акредитацію, відбувається на постійній основі.