Акселераційна програма Українського Фонду Стартапів –

це нові можливості для розвитку стартапів, які надає Фонд.

Мета програми:

допомогти українським стартапам стати успішними глобальними компаніями. Це навчання, менторство, обмін досвідом і якісний нетворкінг з найсильнішими гравцями міжнародної стартап-екосистеми.

Для стартапів:

Стартап має можливість отримати грант до 10 тисяч доларів США від Українського Фонду Стартапів і заощадити роки спроб та помилок, прискорити свій розвиток завдяки проходженню кращих українських та іноземних акселераційних програм. 

Брати участь у грантовій акселераційній програмі Фонду можуть лише стартапи, які подали заявку на отримання pre-seed або seed гранту по основній програмі Фонду, і в заявці відмітили бажання пройти акселерацію. Стартапи можуть претендувати одночасно як на грант по основній програмі Фонду, так і на грант на акселерацію. Скористайтеся унікальною можливістю!

Для акселераторів:

Акселератор після акредитації Наглядовою Радою УФС отримує можливість відбирати стартапи з переліку рекомендованих Фондом, які вже пройшли комплаєнс USF, і проводити для них свої акселераційні програми. Отриманий грант на акселерацію кожен стартап повністю сплачує за послуги конкретного акредитованого акселератора (до 10 тисяч доларів США за участь кожного стартапу в програмі).

Реєструйтеся, щоб ознайомитися з Положенням по акселераційній програмі USF і подати заявку на акредитацію.

Прийом заявок як від стартапів, так і від акселераторів на акредитацію, відбувається на постійній основі.