Перейти до вмісту
Цей вебсайт не оптимізовано для альбомної орієнтації. Будь ласка, поверніть ваш пристрій.
26 Жовтня, 2020

Український фонд стартапів провів чотирнадцятий Pitch Day

23 жовтня Український фонд стартапів провів чотирнадцятий Pitch Day. Захід відбувся у офлайн форматі на території інноваційного парку UNIT.City. Із презентаціями (пітчами) виступило 12 стартапів. Всі з них на етапі pre-seed (претендують на державне грантове фінансування у розмірі 25 000 доларів кожен). 

Захід розпочався з привітання від партнера Eterna Law Олега Мальського, який розповів про стан IT в Україні, проєкт Дія та важливість для стартапів юридичних консультацій:

Для того, щоб досягти успіху потрібно опинитися у потрібному місці в потрібний час. І нам з вами пощастило, що ми всі разом зі стартапами опинилися саме в таких умовах. На сьогоднішній день IT в Україні є одним з ключових секторів економіки, об’єм якого становить до 5 млрд доларів. По прогнозам до 2025 року очікується зростання у два рази. Це чудові новини для стартапів, більшість з яких задіяна саме в цьому секторі, а тому має великий потенціал до зростання

Урочисту частину завершив керівник напрямку інновацій в Vodafone Ukraine Євген Чорний, який разом з в.о. директора Фонду Юрієм Драчуком підписали меморандум про початок співпраці:

Для Vodafone стартапи є одним з ключових напрямків. В Європі вже успішно працюють наші програми з їх розвитку та підтримки, зокрема в Англії, Німеччині, і досвід цих програм ми плануємо перенести в Україну. Для цього в Vodafone Ukraine створений окремий підрозділ з розвитку інновацій, який вже працює з внутрішніми стартапами і готує роботу з зовнішніми. Для цього будуть використані усі наші ресурси, як українські, так і міжнародні. Маю надію, що ця співпраця буде корисною” – зазначив Євген Чорний.

В Україні багато талановитих людей і молоді в тому числі. І ми готові допомогти тим, хто вирішив стати успішним інноваційним підприємцем. Ми допомагаємо не лише грантами, але й долучаємо до цілої екосистеми, у якій стартап може здобути необхідні та корисні знання, навички і зв’язки, що допоможуть йому розвиватися. Невід’ємною частиною цієї екосистеми є наші партнери, які допомагають її розбудовувати. І підписання меморандуму є одним з важливих кроків на шляху до цього“ , – коментує деталі співпраці Юрій Драчук

Хто оцінював?

  • Олена Мажуга. Інвестиційний менеджер в Genesis Investments.
  • Юрій Серещенко. Керуючий партнер в Quarter Partners.
  • Микола Тимощук. CEO UFuture Investment Group.
  • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
  • Олександр Рябцев. Засновник Startup.In.UA.
  • Андрій Заікін. CEO в YEP startup incubator.
  • Андрій Гулий. Головний аналітик Indax.

Основними критеріями оцінки проектів на стадії pre-seed є: команда, ринок, ідея, доцільність фінансування, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 12 балів.

Результати

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

  1. RE-leaf PAPER. Крафтовий папір, який виготовлений за технологією RE-leaf, на основі волокнистої маси із опалого листя.
  2. iceFood. Заморожені ready-to-eat здорові та корисні перші страви, другі страви, десерти, смузі та хелсі боули, на приготування яких достатньо 3-5 хв.
  3. AI Impulsar. Програмне забезпечення Impulsar може “зазирнути в майбутнє” і врятувати життя. Impulsar допомагає контролювати і аналізувати стан людей з аутизмом та деменцією, і заздалегідь сповіщає людей з епілепсією про ймовірність розвитку кризового стану.
  4. Muscreators. Онлайн сервіс для ефективного та масштабного промоушену артиста. Надає готові рішення для ефективних промо кампаній на світові та локальні ринки. Muscreators – надійний міст між артистом та фаном через media канали по всьому світу.
  5. Smart Way. Сервіс для міжнародних перевезень. Мобільний додаток для: водія, перевізника, відправника/отримувача товару, з метою швидкого проходження кордону, замовлення онлайн митних послуг та отримання корисних сервісів в дорозі. Мобільний додаток для для простої взаємодії з митницею на кордоні.
  6. Welp. Онлайн платформа для peer-2-peer кредитування. Ми поєднуємо в одному місці людей, яким потрібні гроші та людей які можуть позичити певну сумму, отримавши прибуток.
  7. OSBB Online. WEB платформа та мобільний додаток, для керування багатоповерховими будинками.
  8. OrgMyEvents. Платформа для організації подій і бронювання виконавців.
  9. Agro247. Маркетплейс для фермерів та покупців продуктових товарів.
  10.  ZeroOne. Освітня платформа (маркетплейс освітніх курсів) для ефективного дистанційного навчання, де зустрічаються експерти здатні навчити своєї теми та студенти які прагнуть споживати якісний освітній контент користуючись смарт-інструментами платформи.
  11.  LiVi. Програмне забезпечення, відеоредактор для створення інтерактивного відео.
  12.  TUT. Онлайн платформа для співпраці між бізнесом та ОСББ через вбудовану програму лояльності та кешбеків.

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування. 

Нагадуємо, що за результатами дванадцятого та тринадцятого Pitch Day було профінансовано вісім стартапів на етапі pre-seed (Portal, Organization.GG, Djooky, Abrakadabra, iBeauty, VAR Energy, Next Generation, SPOKK) і три на стадії seed (Outloud.ai, Esper Bionics, IGnation).

Інші новини