26.10.2020
Український фонд стартапів провів чотирнадцятий Pitch Day

23 жовтня Український фонд стартапів провів чотирнадцятий Pitch Day. Захід відбувся у офлайн форматі на території інноваційного парку UNIT.City. Із презентаціями (пітчами) виступило 12 стартапів. Всі з них на етапі pre-seed (претендують на державне грантове фінансування у розмірі 25 000 доларів кожен).
Захід розпочався з привітання від партнера Eterna Law Олега Мальського, який розповів про стан IT в Україні, проєкт Дія та важливість для стартапів юридичних консультацій:
“Для того, щоб досягти успіху потрібно опинитися у потрібному місці в потрібний час. І нам з вами пощастило, що ми всі разом зі стартапами опинилися саме в таких умовах. На сьогоднішній день IT в Україні є одним з ключових секторів економіки, об’єм якого становить до 5 млрд доларів. По прогнозам до 2025 року очікується зростання у два рази. Це чудові новини для стартапів, більшість з яких задіяна саме в цьому секторі, а тому має великий потенціал до зростання”
[gallery link="none" columns="1" size="full" ids="7899"]
Урочисту частину завершив керівник напрямку інновацій в Vodafone Ukraine Євген Чорний, який разом з в.о. директора Фонду Юрієм Драчуком підписали меморандум про початок співпраці:
“Для Vodafone стартапи є одним з ключових напрямків. В Європі вже успішно працюють наші програми з їх розвитку та підтримки, зокрема в Англії, Німеччині, і досвід цих програм ми плануємо перенести в Україну. Для цього в Vodafone Ukraine створений окремий підрозділ з розвитку інновацій, який вже працює з внутрішніми стартапами і готує роботу з зовнішніми. Для цього будуть використані усі наші ресурси, як українські, так і міжнародні. Маю надію, що ця співпраця буде корисною” - зазначив Євген Чорний.
[gallery size="full" columns="1" link="none" ids="7901"]
“В Україні багато талановитих людей і молоді в тому числі. І ми готові допомогти тим, хто вирішив стати успішним інноваційним підприємцем. Ми допомагаємо не лише грантами, але й долучаємо до цілої екосистеми, у якій стартап може здобути необхідні та корисні знання, навички і зв'язки, що допоможуть йому розвиватися. Невід’ємною частиною цієї екосистеми є наші партнери, які допомагають її розбудовувати. І підписання меморандуму є одним з важливих кроків на шляху до цього“ , – коментує деталі співпраці Юрій Драчук
[gallery link="none" columns="2" size="full" ids="7903,7905"]
Хто оцінював?
- Олена Мажуга. Інвестиційний менеджер в Genesis Investments.
- Юрій Серещенко. Керуючий партнер в Quarter Partners.
- Микола Тимощук. CEO UFuture Investment Group.
- Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
- Олександр Рябцев. Засновник Startup.In.UA.
- Андрій Заікін. CEO в YEP startup incubator.
- Андрій Гулий. Головний аналітик Indax.
Результати
За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):- RE-leaf PAPER. Крафтовий папір, який виготовлений за технологією RE-leaf, на основі волокнистої маси із опалого листя.
- iceFood. Заморожені ready-to-eat здорові та корисні перші страви, другі страви, десерти, смузі та хелсі боули, на приготування яких достатньо 3-5 хв.
- AI Impulsar. Програмне забезпечення Impulsar може "зазирнути в майбутнє" і врятувати життя. Impulsar допомагає контролювати і аналізувати стан людей з аутизмом та деменцією, і заздалегідь сповіщає людей з епілепсією про ймовірність розвитку кризового стану.
- Muscreators. Онлайн сервіс для ефективного та масштабного промоушену артиста. Надає готові рішення для ефективних промо кампаній на світові та локальні ринки. Muscreators - надійний міст між артистом та фаном через media канали по всьому світу.
- Smart Way. Сервіс для міжнародних перевезень. Мобільний додаток для: водія, перевізника, відправника/отримувача товару, з метою швидкого проходження кордону, замовлення онлайн митних послуг та отримання корисних сервісів в дорозі. Мобільний додаток для для простої взаємодії з митницею на кордоні.
- Welp. Онлайн платформа для peer-2-peer кредитування. Ми поєднуємо в одному місці людей, яким потрібні гроші та людей які можуть позичити певну сумму, отримавши прибуток.
- OSBB Online. WEB платформа та мобільний додаток, для керування багатоповерховими будинками.
- OrgMyEvents. Платформа для організації подій і бронювання виконавців.
- Agro247. Маркетплейс для фермерів та покупців продуктових товарів.
- ZeroOne. Освітня платформа (маркетплейс освітніх курсів) для ефективного дистанційного навчання, де зустрічаються експерти здатні навчити своєї теми та студенти які прагнуть споживати якісний освітній контент користуючись смарт-інструментами платформи.
- LiVi. Програмне забезпечення, відеоредактор для створення інтерактивного відео.
- TUT. Онлайн платформа для співпраці між бізнесом та ОСББ через вбудовану програму лояльності та кешбеків.