Зміни в діяльності Фонду під час воєнного стану

У зв’язку з тим, що велика кількість стартапів та їх засновників захищають нашу країну у складі військових сил, територіальної оборони та ІТ армії України, Український фонд стартапів (USF) не може активно підтримувати стартапи фінансово, але одразу після перемоги фінансування буде відновлено.

Важливо:

  • ТПП України визначила, що з 24 лютого 2022 року діють форс-мажорні обставини через війну Російської Федерації проти України.
  • Вебпортал Фонду (https://portal.usf.com.ua/) та онлайн-підтримка стартапів ([email protected]) продовжують функціонувати у штатному режимі.
  • Звітні періоди продовжуються до офіційного закінчення військового стану на території України.

Наразі команда Фонду веде комунікацію з усіма міжнародними партнерами із поясненням ситуації та закликами до підтримки і допомоги.

Щодо звітності та моніторингу використання грантових коштів в умовах воєнного стану

  • Під час воєнного стану Моніторингова комісія Фонду НЕ буде приймати рішень щодо затвердження звітів та, відповідно, перерахування наступних траншів для стартапів. Це означає, що фінансування стартапів-грантотримувачів тимчасово призупиняється.
  • Водночас, Моніторингова комісія Фонду в міру своїх можливостей продовжує опрацьовувати звітні документи стартапів та комунікує зі стартапами через ті ж канали зв’язку якими користувались раніше, зокрема через вебпортал (https://portal.usf.com.ua) та офіційну пошту: [email protected]
  • Тривалість поточного звітного періоду буде продовжено на термін дії воєнного стану. Це означає, що ви можете подати звіти пізніше, та це не буде вважатись простроченням строків їх подання.