Визначені переможці Агро Хакатону, які представлять свої стартапи на Agro Innovation Week в Дубай (ОАЕ)

Цього тижня вперше відбувся хакатон, присвячений інноваціям саме в агросфері — Agro Hackathon, де 25 вітчизняних команд мали нагоду скористатися освітніми і менторськими програмами, отримати критично важливі зауваження і рекомендації, що стосуються своїх продуктів, а також публічно презентувати свої розробки одним з найбільших гравців і інвесторам в агросекторі України. Найкращі з них отримали потужний подарунок у вигляді інноваційних тревел ваучерів на покриття витрат на Agro Innovation Week в Дубаї, а також можливість пілотувати продукти у корпораціях-партерах заходу.

Під час заходу команди стартапів мали можливість ознайомитись з трендами та інноваційними рішеннями в агросекторі, відвідати лекційні заняття за напрямками фінансів, маркетингу, юридичних питань, порядку залучення інвестицій, продукту та продажів тощо, взяти участь у воркшопах та менторських сесіях в режимі реального часу від провідних галузевих експертів і менторів зі значним досвідом у сфері інноваційної та інвестиційної діяльності, отримати консультації та практичні поради з реалізації ідеї та просування власної справи.

Щиро вітаємо команди ВКУРСІ ЗЕМЛІ, FlyAGData і Fruittorg з найкращими результатами і перемогою на агрохакатоні! Саме ці команди представлять свої розробки на виставці Agro Innovation Week в Дубаї.

  • ВКУРСІ ЗЕМЛІ. Сервіс земельної аналітики та даних, що дозволяє отримувати відомості про земельні ділянки з державних реєстрів, проводити аудит земельного банку громад, здійснювати перевірку земельних ділянок при купівлі або кредитуванні.
  • FlyAGData. Рішення, яке зменшує витрати на агровиробництво та підвищує рентабельність/маржинальність фермерських господарств, завдяки збору агрономічних та інженерних даних в режимі реального часу з техніки, перетворюючи їх на цінні аналітичні дані для фермерів.
  • Fruittorg. b2b аграрний маркетплейс вузької спеціалізації: фрукти та овочі, який через алгоритми штучного інтелекту забезпечує попит, формує плановість, надає безпеку якост продукції та формує інтернет речей у фруктово-овочевій сфері.

Захід був організований Українським фондом стартапів спільно з ISE Corporate Accelerator та Міністерством аграрної політики та продовольства України, з метою пошуку перспективних стартапів та створення успішних кейсів в аграрній галузі.

Окрема подяка партнерам заходу за їх внесок у реалізацію цього амбітного заходу, а саме Kernel, Agrain, IMK, Контінентал Фармерз Груп, HD-group, GFS Group, Райффайзен Банк, Trend and Hedge Club, Home of Startups, USAID та Українсько-Швейцарськії Бізнес Асоціації.