Відновлення прийому заявок від стартапів

13 Травня, 2020

Згідно рішення Наглядової ради Українського фонду стартапів раді повідомити про успішну імплементацію нової редакції Грантової програми. Починаючи з 12 травня стартапи можуть продовжити подавати заявки у звичайному режимі.

Усім стартапам, які планують подавати заявки рекомендуємо ознайомитися з новою редакцією Грантової програми на офіційному веб-порталі. Також 14 травня о 15:00 відбудеться презентація, на якій команда Фонду розкаже про усі нововведення та зміни. Питання можна буде задати у чаті ютубу, він відкритий. Приєднатися до трансляції можна за посиланням: https://youtu.be/Cd00dpJqV7Y 

Наголошуємо, що оновлена Грантова програма стосується лише стартапів, які подають заявки починаючи з 12 травня. Для тих, чиї заявки вже на розгляді актуальною залишається попередня редакція. 

Довідка: Український фонд стартапів (УФС) – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Фонд надає фінансування – гранти компаніям та фізичним особам-підприємцям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Український фонд стартапів готовий профінансувати успішні стартапи у всіх сферах діяльності, окрім азартних ігор, виробництва та реалізації небезпечних речовин, алкогольних та тютюнових виробів, військових та ядерних технологій, а також інших видів діяльності, що заборонені українським законодавством.