Відновлення прийому заявок від стартапів

Згідно рішення Наглядової ради Українського фонду стартапів раді повідомити про успішну імплементацію нової редакції Грантової програми. Починаючи з 12 травня стартапи можуть продовжити подавати заявки у звичайному режимі.

Усім стартапам, які планують подавати заявки рекомендуємо ознайомитися з новою редакцією Грантової програми на офіційному веб-порталі. Також 14 травня о 15:00 відбудеться презентація, на якій команда Фонду розкаже про усі нововведення та зміни. Питання можна буде задати у чаті ютубу, він відкритий. Приєднатися до трансляції можна за посиланням: https://youtu.be/Cd00dpJqV7Y 

Наголошуємо, що оновлена Грантова програма стосується лише стартапів, які подають заявки починаючи з 12 травня. Для тих, чиї заявки вже на розгляді актуальною залишається попередня редакція. 

Довідка: Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.