07.02.2023
Відібрано вісім українських стартапів, які представлять Україну на SXSW 2023: Список переможців Pitch Day

6 лютого було проведено Pitch Day, де 14 українських компаній змагалися за можливість представити свої інновації на SXSW 2023 в Остіні, США.
Це міжнародна конференція, яка 36 років поспіль збирає лідерів з NASA, Slack, Porsche, IBM, Kickstarter, Nike та Microsoft. В гостях у SXSW вже побували Ілон Маск, Барак Обама, Марк К’юбан та інші знаменитості.
Всього було подано понад 50 заявок від стартапів для участі у відборі на SXSW, 14 з яких запросили на онлайн-пітчинг, щоб поборотись за шанс увійти до складу української делегації на міжнародному заході.
Стартапи оцінювали Джонатан Дерн з Sabella Dern Entertainment, Андрій Федорів з Fedoriv Group та представники організаторів і партнерів ініціативи.
За результатами пітчингу професійне журі обрало вісім переможців, які отримають стенди на SXSW 2023 та запрошення на нетворкінговий захід Ukraine & Friends:
- Esports Charts — «гугл-аналітика» для лайв-стримінгу.
- Deep3dstudio — фотограмметрична студія, яка створює реалістичні 3D-аватари.
- WE/AR Studio — креативна студія AR/VR-рішень для бізнесу.
- Mriya Production — продакшн, який створює віртуальні світи.
- Zibra AI — платформа для створення реалістичного 3D-контенту за допомогою AI.
- 3DLOOK — розробник віртуальної примірочної для онлайн-магазинів.
- Aspichi — платформа для подорожей у часі та просторі, яка використовує 360-відео та VR.
- V-Art — платформа, яка допомагає брендам ліцензувати та монетизувати свої цифрові активи завдяки блокчейну.
ДОВІДКОВО: Українська делегація на SXSW 2023 відбудеться завдяки Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України», у співпраці з Українським фондом стартапів, Startup Grind Kyiv та Western NIS Enterprise Fund за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Посольства України в США та Innovation Bridge Europe. Міжнародна конференція SXSW 2023 (South by Southwest) пройде в Остіні (Техас, США) з 10 до 19 березня 2023 року.