Відеокурс «Як залучити інвестиції в бізнес» від Вікторії Тігіпко

Одні з головних завдань фаундера — знайти інвестора, «продати» йому ідею і налагодити взаємовигідні відносини. У свою чергу завдання венчурного інвестора — знайти компанію, яка виправдає вкладені гроші і в результаті принесе прибуток. Тож як знайти і зрозуміти свого інвестора, пітчити ідею і залучати раунди інвестицій? Про це і більше розкаже Вікторія Тігіпко, засновниця TA Ventures.

Курс рекомендований фаундерам стартапів і починаючим інвесторам та охопить такі теми, як:

  • MVP. Різниця між інвестиціями, ключові гравці і в чому привабливість продукту для венчурних інвесторів. Аналіз ринку, як запускати MVP, створювати правильну бізнес-модель і отримувати трекшн.
  • Процеси всередині стартапу. Чому 9 із 10 стартапів помирають? Ми знайдемо відповідь на це питання за допомогою прикладів: як побудувати мотивовану команду і з мінімальними ризиками пройти різні стадії фінансування. Все для того, щоб ваш стартап зміг вийти на ринок.
  • Залучення інвестицій. Зворотня сторона інвестування. На що дивляться досвідчені інвестори, який пітч-дек допоможе отримати кошти на наступному етапі і які очікування в кожному раунді. В результаті ви зможете правильно ставити акценти під час пітчингу і таким чином успішно доносити свою ідею інвестору.

Курс організований міжнародною бізнес-школою Laba. 

Зареєструватися можна за цим посиланням: https://bit.ly/3n2NkZZ

Звертаємо вашу увагу, що мова викладання — російська. Вартість курсу підкажуть представники школи.