USF вітає переможців Національних стартап змагань України 2021

Український Фонд Стартапів вітає переможців Національних стартап змагань України 2021 – Elomia та S.lab, які представлять Україну на Всесвітніх змаганнях університетських стартапів University Startup World Cup в Китаї у листопаді цього року.

Фінал 6-го щорічного Всеукраїнського конкурсу для інноваційних стартапів «National Startup Competition Ukraine» відбувся 2 вересня 2021 року. На конкурс було подано понад 100 кваліфікованих заявок з понад 30 закладів вищої освіти України. Команди представили інноваційні рішення для сучасного глобального світу.

Цього року USF виступив одним із партнерів Національних стартап змагань України: експерти Фонду входили до складу журі конкурсу та оцінювали стартапи у 4-х категоріях – інноваційний продукт, цифрове рішення, зелені технології, здоров’я.

Переможцями змагань стали два стартапи одночасно:

  • Elomia – мобільний додаток, який, завдяки штучному інтелекту може надати користувачу психологічну допомогу у будь-який час. Розробник – команда НТУ «Харківський політехнічний інститут».
  • S.lab – біорозкладуваний мікоматеріал («грибна тканина») як альтернатива пластику у сфері пакування від Київського національного університету імені Т. Шевченка.

Крім того, учасники конкурсу отримали безліч переваг, серед яких – доступ до Digital Bootcamp, відгуки від професіоналів бізнесу, національна та міжнародна оцінка від журі та можливість бути частиною мережі підприємців-однодумців.

Під час церемонії нагородження фіналістів директор Українського фонду стартапів Павло Карташов вручив відзнаку переможцям у категорії «Інноваційний продукт» стартапу MPBoard (команда Чорноморського національного університету імені Петра Могили) – це рукавичка-клавіатура, призначена для допомоги лікарням у комунікації з пацієнтом.

«Щиро вітаю всіх переможців National Startup Competition Ukraine. Ви заявили про себе на всеукраїнському рівні, стали кращими і, без сумніву, будете розвиватись далі, адже в кожного з вас є великий потенціал, віра у власну ідею та жагуче бажання йти вперед. Двоє переможців конкурсу представлять свій стартап, університет та країну на Всесвітніх змаганнях університетських стартапів – це чудовий шанс розповісти про себе світові. Бажаю всім вам лише перемог в подальшому! Хай вас супроводжує удача на вашому шляху!», – зазначив директор UFS Павло Карташов.

Детальніше про National Startup Competition Ukraine можна дізнатися за цим посиланням.