USF вітає переможців конкурсу Startup Competition в рамках IT ARENA 2021

Український фонд стартапів вітає переможців конкурсу Startup Competition, що проходив 7-9 жовтня 2021 року у Львові в рамках найбільшої тех-конференції країни IT Arena.

Цього року захід відбувався у змішаному форматі, поєднавши переваги офлайну (живий нетворкінг та особисте спілкування (з дотриманням усіх заходів безпеки у зв’язку з Covid-19) та онлайну (долучення учасників з будь-якого куточка світу завдяки інтерактивній онлайн-платформі). Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов протягом трьох днів конференції брав участь у дискусійних панелях IT Arena, що зібрала більше 4 тисяч учасників з провідних українських та закордонних компаній, відомих спікерів, ІТ-експертів та лідерів індустрії зі всього світу.

Також, від імені USF як партнера Startup Competition Павло Карташов привітав фіналістів конкурсу та нагородив переможців в Львівській національній опері.

Переможцями IT Arena Startup Competition стали:

  • 1 місце – Mosqitter. Технологічний захист від комарів, отримав грошову премію $ 20 000 на розвиток.
  • 2 місце – Zeely. Додаток для створення корпоративних сайтів з мобільних пристроїв, отримав грошову премію $ 18 000 на розвиток.
  • 3 місце – Caretech.human. Спеціальний гаджет для неперервного автоматичного моніторингу здоров’я та виявлення різних хвороб на ранніх стадіях у домашніх умовах, отримав грошову премію $ 18 000 на розвиток.

До фіналу Startup Competition також потрапили стартапи Workee, Jiffsy, elai.io, V-Art, Saldo Apps, nect WORLD, Lab24. Важливо, що 10 з 10 фіналістів це заявники грантових програм Фонду. 3 з 3 переможців – це стартапи, які отримали гранти Фонду.

Довідка

IT Arena 2021 – вже восьма конференція, шість попередніх відбулись на стадіоні «Арена Львів». За всю історію проведення IT Arena відвідали 18192 учасники з понад 40 країн світу, 678 відомих спікерів виступили з доповідями. У Startup Competition взяли участь 800 стартапів, у Львові було проведено 162 офлайн-мітапи та 24 афтепаті, 525 годин захопливого нетворкінгу.