USF приєднався до благодійного проєкту стартапу upSWOT – «Інвестори за український мир та українські стартапи»

Український фонд стартапів (USF) приєднався до благодійного проєкту стартапу upSWOT – “Інвестори за український мир та українські стартапи”. Проєкт спрямований на надання ресурсів та можливостей українським стартапам залежно від їх специфічних потреб. Зокрема, стартапам допоможуть з фінансуванням, наставництвом, відкриттям нових каналів продажу, нових клієнтів та ін.

Наразі ініціативу підтримують понад сто міжнародних інвесторів, провідних ангелів і радників з фінансової галузі, операторів тощо, які вже виступили з готовністю підтримати національну екосистему. Серед них – CDO Microsoft, COO Klarna, Former President Western Union, Group Vice President Oracle, Board Director Revolut та ін. Побачити весь список можна тут.

Зараз upSWOT збирає інформацію, які конкретні ресурси потрібні кожному українському стартапу, щоб просуватися вперед.

Команди стартапів, яким це цікаво, можуть розказати про потреби на сьогодні і запросити допомогу через форму.

Далі цю інформацію оброблять і передадуть консорціуму інвесторів upSWOT.

Довідково:

upSWOT – сервіс, що в режимі реального часу показує дані про продуктивність малого та середнього бізнесу. Платформа upSWOT під’єднана до понад 150 продуктів SaaS, які щодня використовують малі та середні підприємства. Тому вона є потужним доповненням до пропозицій цифрового банківського обслуговування. upSWOT – американська компанія з офісами та співробітниками по всьому світу, в якій працює багато українських фахівців. Заснували її теж українці – Дмитро Норенко, який обіймає посаду CEO, CCO Дмитро Сиволап і CTO Андрій Давидчук.