Український павільйон на міжнародній конференції SXSW 2022 зібрав кошти на допомогу Україні

З 11 по 20 березня 2022 року в Остіні (Техас, США) проходить міжнародна конференція South by Southwest (SXSW), що включає безліч треків, присвячених найважливішим досягненням у галузі технологій, інновацій, культури та інших напрямків.

Цього року на конференції був вперше представлений український павільйон з кращими стартапами України, які наприкінці січня відібрав Український фонд стартапів разом з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Startup Grind Kyiv та Western NIS Enterprise Fund, за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України та за підтримки міжнародного технологічного холдингу TECHIIA.

І хоча, на жаль, під час заходу не було можливості безпосередньо познайомитись і поспілкуватись з командами стартапів (українська делегація відмінила візит через військову агресію рф), на поміч прийшли представники українського ком’юніті в Остіні, що від імені стартапів представляли їх проєкти відвідувачам SXSW.

Таким чином, на SXSW 2022 були представлені 6 стартапів:

1. FRAMIORE. Український екологічний бренд жіночого одягу з власним виробництвом одягу та науково-дослідним центром текстильних виробів і технологій.

2. Effa. Виробництво екологічних зубних щіток та інших продуктів особистої гігієни.

3. FlashBeats. Мобільний додаток, здатний синхронізувати ліхтарики тисяч смартфонів для створення дивовижних світлових шоу на спортивних/музичних подіях та домашніх вечірках.

4. deep3dstudio. Розробка фотореалістичних персонажів на основі 3D-сканування голови та всього тіла людини.

5. Proof-of-Love. Мета-всесвіт моди на основі блокчейну, де ми перетворюємо стару систему моди в нову, орієнтовану на WEB3, створюючи відповідність між творцем та венчурними інвестиціями.

6. SPOKK. «Страхування в смартфоні» з доступними продуктами мікрострахування та повним спектром послуг онлайн.

Таким чином, незважаючи на обставини, інноваційний потенціал України був представлений світові та знайшов підтримку у відвідувачів конференції.

Важливо відмітити, під час заходу український павільйон проводив збір коштів на допомогу Україні.

Наразі Український фонд стартапів акумулював свої зусилля для підтримки стартап-екосистеми України в умовах війни.

Тож попереду очікуйте нових ініціатив для стартапів, а після перемоги – ще більше можливостей представити українські стартапи на міжнародній арені.