Український фонд стартапів та UNIT.City розпочинають співпрацю

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов разом з CEO UNIT.City Домініком Піоте підписали меморандум про партнерство. 

UNIT.City вже тривалий час допомагає Фонду і перетворився на справжнього друга та партнера. Від самого початку нашої роботи ми знаходилися саме тут і жоден пітч стартапів не пройшов за рамками цих стін. Ми розділяємо спільні інтереси та цінності. Також нас об’єднує спільна мета – сприяти розвитку української стартап екосистеми. Саме тому враховуючи нагальну потребу формування найкращих умов для її розвитку з урахуванням найкращих світових практик ми раді повідомити про підписання спільного меморандуму та початку плідної співпраці вже на офіційному рівні. Ми спрямуємо наші зусилля на укріплення іміджу України як інноваційної та технологічної країни і розвитку української стартап екосистеми”, – зазначив Павло Карташов.

Метою меморандуму є встановлення стратегічної співпраці між Українським фондом стартапів та UNIT.City, а також визначення шляхів взаємної підтримки, серед яких організація заходів, спрямованих на реалізацію оптимальних рішень щодо розвитку стартап екосистеми України. Передбачається участь у спільних проектах, подіях, зустрічах, тощо.

Першим практичним кроком у цьому напрямку буде спільна організація NEST Bootcamp у липні-жовтні цього року. Це безкоштовний інтенсивний 3-місячний курс для перспективних стартапів, що має на меті їх підтримку та допомогу у створенні нових технологічних продуктів

NEST — це наша реакція на нинішню кризу. Це відповідь на питання, що не давали нам спокою: «Що ми можемо зробити, щоб підтримати стартапи? Як допомогти їм вижити та вийти на новий рівень?» NEST — це платформа для стартапів, які саме зараз потребують фінансової допомоги, майданчика для обміну думками та менторства. І ми б не змогли втілити її у життя без допомоги одного з партнерів проєкту, Українського фонду стартапів. Він фінансує найбільш талановиті українські стартапи, надає величезну підтримку ком’юніті та вже більше року є резидентом UNIT.City. Ми впевнені, що саме завдяки таким зв’язкам, можна створити щось справжнє та корисне”, – коментує деталі співпраці Домінік Піоте.

Довідково:

Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Місія парку – створювати інноваційне середовище та креативну атмосферу для роботи, життя та творчості з метою розвитку нових технологій та підприємництва. Мета – стати одним з найбільших центрів інновацій в Центрально-Східній Європі та точкою входу в Україну для компаній, інвесторів та партнерів з усього світу.